Future town

Podělte se o svá velkolepá díla, vtipné dopravní situace či cokoliv co vás zaujalo

Re: Future town

Příspěvekod Krvezbrote » 29 pro 2013, 00:09

Někde ten mírný vánek už ukazovali, ale nevzpomenu si co u toho bylo za komentář. Nemůže to mít spojitost s vylepšením v akademii. Tam je nějaké navýšení kapacity pro větrné a solární systémy, ne?
Hraji sice nepravidelně dle množství práce, ale vždy rád. ;)
Uživatelský avatar
Krvezbrote
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 68
Registrován: 22 lis 2013, 21:08
Bydliště: Brno
Simoleony: 80
Jméno na Originu: Krve



Re: Future town

Příspěvekod Chllapek » 29 pro 2013, 12:04

TechM4nCZ píše:ale tak taky dobry ta rychlost větru ale me to přijde spiš jak desetiný číslo :mrgreen: :mrgreen: a taky by mě zajímalo jak by to vypadalo kdyby ten vítr foukal nadzvukovou rychlostí přece jen 12 500 (zaokrouhleno :DD) kilometrů za hodinu už je trochu moc a ještě k tý fotce nahoře JAK SI TO SAKRA UDĚLAL !?!?!?!?!??!?!?!?!??!?!?? :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:



Ta Omega strašně moc vydělává a málo stojí. Nevýhoda je ta že to produkuje strašně moc odpadu. Příjem by se dal ještě víc zvýšit, kdybych postavil věže jenom s kancelářema a obchodama. Teď mám ty patra různě namíchaný takže to není moc velkej zisk. :D
Chllapek
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 9
Registrován: 03 lis 2013, 14:30
Simoleony: 16
Jméno na Originu: Chllapek

Re: Future town

Příspěvekod Jozef_Lukac » 30 pro 2013, 08:09

Daj ešte viac fotiek, nech sa človek inšpiruje. Poprípade aj zvrchu aby bolo vidieť ako su situované cesty.
Videonávody na stavby miest v SimCity 5. Pozor, pri zhliadnutí týchto videí Vám môže spadnúť sánka. Len na vlastné riziko. :)
Uživatelský avatar
Jozef_Lukac
Poznávající člen
Poznávající člen
 
Příspěvky: 33
Registrován: 11 pro 2013, 16:49
Simoleony: 57

Re: Future town

Příspěvekod Chllapek » 30 pro 2013, 12:35

Tak tady jsou trošku ty silnice :D.... snažím se to stavět do obdelníků. :D
Obrázek

Obrázek
Chllapek
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 9
Registrován: 03 lis 2013, 14:30
Simoleony: 16
Jméno na Originu: Chllapek

Re: Future town

Příspěvekod Jozef_Lukac » 30 pro 2013, 12:59

Parádny zisk :D

V tých megavežiach máš natlačené všetko? Ja som teraz robil prvé mesto s týmto datadiskom, ale nemám v meste chudobnú a strednebohatú skupinu ludí a občas sa mi stáva že mám nedostatok Controlnetu. Začal som stavať megavežu aby som ten balanc nejako urovnal. Ale pokial chcem mat v meste fuznu elektraren, ekolkogicku cisticku a aj spalovnu a este aj rychlodrahu, tak to stoji dost veľa.
Už máš aj velke dielo v tom regione kde je to mesto a chodí ti cast pracovnej sily odtial ci ako to je?
Videonávody na stavby miest v SimCity 5. Pozor, pri zhliadnutí týchto videí Vám môže spadnúť sánka. Len na vlastné riziko. :)
Uživatelský avatar
Jozef_Lukac
Poznávající člen
Poznávající člen
 
Příspěvky: 33
Registrován: 11 pro 2013, 16:49
Simoleony: 57

Re: Future town

Příspěvekod Chllapek » 30 pro 2013, 13:44

V megavežích jsou obytné části,kanceláře,obchody a jedna fůzní elektrárna. Je pravda, že ten controlnet to žere hodně, mám asi 6 stanic na zvýšení controlnetu. Velké dílo nemám a ani stavět nebudu, určitě by se hodilo protože nízkopřijmových zaměstnanců mi chybí cca 14 tisíc ... :D
Chllapek
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 9
Registrován: 03 lis 2013, 14:30
Simoleony: 16
Jméno na Originu: Chllapek

Re: Future town

Příspěvekod Siegraine » 30 pro 2013, 17:12

dat low GPU :DDDD....njn...co nadeláš...Si mohol dát aspon jednu tu druhu vezu a dat tam obytné patra 1 vrstvy Trošku by ti to pomohlo teda. Aspoň mne (neviem ako vám) sa viac páčia tie druhé veže ako tieto elitné...aj keď som na future, v štýle stavieb sa prikláňam viac k tým druhým vežiam. A má to aj výhody (2!!)

1-> ak vystaviate tieto veže, tak budete mať pracovníkov nízkej vrstvy, ktorých je v mojich mestách žalostne málo.
2-> ak by som staval len tie elitné, tak k cestám by sa mi stavali znova len budovy bohatých pracovníkov, pretože veže zvyšujú hodnotu pozemkov. Ak by som staval len elitné, tak mám bohatých plnú prdel a nízkoprijímových nikde. Takto mám všetky vrstvy a bohate to postačuje.

A sú krajšie no :)

Inak to máš ceľkom pekné, lepšia grafika by to ešte o kus vylepšíla ;)
Tahle vež je skvelá!

Návod "Leave™" -> Ako opustiť nechcené mesto

CPU: AMD Athlon II X3 3,2GHz GPU: Ati Sapphire HD 5670 512MB GDDR5 LowProfile RAM: 3GB HDD: 125GB / 256GB
Resolution: 1366x768 Down/Up: 30 / 4 Mbps
Uživatelský avatar
Siegraine
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 278
Registrován: 18 lis 2013, 19:30
Bydliště: Vež OmegaCo, druhé bytové patro stredne bohatej vrstvy, byt číslo 785AB
Simoleony: 253
Jméno na Originu: MystoganFT

Re: Future town

Příspěvekod Kolousek001 » 03 led 2014, 17:58

To město je tak ošklivý a s nějakým SimCity to vůbec nemá nic společnýho, nechápu co se na tom datadisku komu líbí :o :( :( :(
Kolousek001
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 45
Registrován: 08 pro 2013, 17:38
Simoleony: 53

Re: Future town

Příspěvekod smalljbt » 03 led 2014, 18:29

Podle mě ten datadisk vyšel tak trochu i kvůlie Sims3. Tam taky takovej pack je a tak si řekli: Proč to neudělat i do SimCity, když z něho TheSims vycházejí??
Acer Aspire V Nitro Black Edition
Intel core i5 (4/2 2.9GHz, 3,4GHz boost); nVidia GTX 860M; 8GB RAM; 1TB HDD
Uživatelský avatar
smalljbt
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 110
Registrován: 13 kvě 2013, 06:07
Bydliště: Hradec Králové
Simoleony: 70
Jméno na Originu: anlexcz

Re: Future town

Příspěvekod Krvezbrote » 03 led 2014, 22:03

Kolousek001 píše:To město je tak ošklivý a s nějakým SimCity to vůbec nemá nic společnýho, nechápu co se na tom datadisku komu líbí :o :( :( :(


Výhodou je, že z něj můžeš vybrat jen něco a to co se ti nelíbí prostě nepoužívat.

Budu s tebou souhlasit, že první fáze přeměny, tedy staré baráčky plné neonových reklam jsou fakt hnus. Ale je to jen přechodná fáze a nově postavené budovy jsou už spíš ocel, sklo a modrobílá barva. Co se týče megavěží, no, pro nižší třídu jsou jaké jsou, tmavé, hranaté, trochu připomínají slam. Megavěže pro nejbohatší simíky jsou slušně vypracovanou architekturou a vůbec nevypadají špatně.

Jistě, bydlet bych ani tam nechtěl, ale je to tak nějak zvýrazněný běh doby. Už dnes jsou mrakodrapy, větší hotely nebo třeba jen prostá letadlová loď, zmenšenými městy. Mají své ubytovací, prodejní, výrobní i zábavné části a v extrémním pohledu by je člověk nemusel vůbec opustit. Když to tak vezmu, tak je to jen zmnohonásobení stavu co byl vždy. Statek s drůbeží a dobytkem, kovárna u domu, či jen prodejna v přízemí obytného domu. Někdy vkusně a funkčně ... někdy hnus :)

Jestli nás taková budoucnost čeká? No, bohové s námi.
Hraji sice nepravidelně dle množství práce, ale vždy rád. ;)
Uživatelský avatar
Krvezbrote
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 68
Registrován: 22 lis 2013, 21:08
Bydliště: Brno
Simoleony: 80
Jméno na Originu: Krve

PředchozíDalší

Zpět na Obrázky

 Vlastní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron