SimCity 5 - Jak poslat peníze do jiného města

Máte nějaké speciální triky či tipy na ulehčení či vylepšení hraní, toto je ta správná sekce

SimCity 5 - Jak poslat peníze do jiného města

Příspěvekod notforfloo » 23 dub 2013, 20:36

Peníze mezi městy si můžete posílat pouze za předpokladu, že jsou města spojené silnicí.
Ve hře začnete kliknutím na ikonu Obrázek a dále na liště s ikonami na Obrázek, jako první je možnost "darovat simoleony", která už bude zvolena .. Pak už jen kliknutím na město vyberete lokaci darování a nastavíte výši daru.

Pozn.:
Pokud vám nepůjde darovat nic, nejste pravděpodobně spojeni silnicí.
Pokud darujete mezi městy, které hrajete sami. Musíte vyčkat na hlášku "simoleony byly darovány" nebo něco podobného, teď si nejsem jist.
Tato akce není okamžitá, jak je to už všeho v SimCity 5, synchronizace se servery probíhá cca jednou za čtvrt hodiny.
CPU TYPE: Intel® Core™ i5-2430M CPU @ 2.40GHz SYSTEM MEMORY: 8.5 GB VIDEO CARD: NVIDIA GeForce GT 540M 4.24 GB RESOLUTION: 1366x768 HARD DISK: 179.94 GB (SSD) DOWNLOAD SPEED: 2.49 MB/s (19.9 mbps)

SimCity fórum na Facebooku
Uživatelský avatar
notforfloo
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 324
Registrován: 12 dub 2013, 15:56
Simoleony: 255
Jméno na Originu: notforfloo



Re: SimCity 5 - Jak poslat peníze do jiného města

Příspěvekod Dal » 17 zář 2013, 17:05

Nefunguje. Odesílám peníze, po chvilce se objeví nápis "Peníze odeslány" a kdykoliv vejdu do města, tak žádné peníze do města nedojdou a to ani po týdnu hraní. Takhle jsem pro.... skoro 1/2 mega a nic z toho. Peníze z jednoho města zmizí, v druhém se neobjeví! A nikde žádné řešení, jen stížnosti uživatelů na stejný problém a žádná reakce vydavatale! Nádherný přístup k zákazníkům! Jestli někdo zná nějakou fintu jak peníze dostat z města do města, tak sem s ni.
Dal
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 1
Registrován: 17 zář 2013, 17:00
Simoleony: 0

Re: SimCity 5 - Jak poslat peníze do jiného města

Příspěvekod notforfloo » 17 zář 2013, 18:57

Já teda neznám momentální situaci hry, ale i když si na to lidi ze začátku stěžovali, tak mě to fungovalo a to tak, že jsem neměl zácpy .. dal darovat a mám dojem, že dokonce sledoval náklaďáky s penězi .. a i tak chvíli počkal, než se jakoby aktuální stav hry uloží (cca 40minut pro jistotu) .. až poté jsem město opustil a vstoupil do druhého ..
CPU TYPE: Intel® Core™ i5-2430M CPU @ 2.40GHz SYSTEM MEMORY: 8.5 GB VIDEO CARD: NVIDIA GeForce GT 540M 4.24 GB RESOLUTION: 1366x768 HARD DISK: 179.94 GB (SSD) DOWNLOAD SPEED: 2.49 MB/s (19.9 mbps)

SimCity fórum na Facebooku
Uživatelský avatar
notforfloo
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 324
Registrován: 12 dub 2013, 15:56
Simoleony: 255
Jméno na Originu: notforfloo

Re: SimCity 5 - Jak poslat peníze do jiného města

Příspěvekod svorcj » 02 říj 2013, 12:13

Zdravím, nikdy se mi peníze při posílání z města do města neztratily... A to jsem to dělal snad v každé verzi hry..
svorcj
Poznávající člen
Poznávající člen
 
Příspěvky: 23
Registrován: 28 srp 2013, 13:35
Simoleony: 1
Jméno na Originu: svorcj

Re: SimCity 5 - Jak poslat peníze do jiného města

Příspěvekod smalljbt » 11 říj 2013, 20:28

Já jsem četl, že je to kvůli různým datům (časovým) v těch dvou městech.
Příklad:
Hraju si 1 město a mám v něm už rok 13. Založím si druhé a chtěl bych do něj poslat nějaké peníze, tak je pošlu, ale peníze mi nepřijdou dřív, než ve druhém městě nebude také 13 rok.
Nevím, co je na tom pravdy, ale Maxis se k tomu vyjádřil, že se toto opravdu stává.
Toť je vše, co k tomu vím.
Acer Aspire V Nitro Black Edition
Intel core i5 (4/2 2.9GHz, 3,4GHz boost); nVidia GTX 860M; 8GB RAM; 1TB HDD
Uživatelský avatar
smalljbt
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 110
Registrován: 13 kvě 2013, 06:07
Bydliště: Hradec Králové
Simoleony: 70
Jméno na Originu: anlexcz


Zpět na Tipy & triky

 Vlastní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron