Pár změn

Máte nápad či připomínku k tomuhle foru? Stačí ji zveřejnit.

Co říkáte na změny?

Nic nevidím, profil mám stále vpravo (text je první)
1
7%
Profil jako první a text následně se mi zdá lepší
4
29%
Těším se na funkci CHAT
4
29%
CHAT není potřeba
0
Žádná hlasování
Nynější header se mi líbí
0
Žádná hlasování
Uvítal/a bych nový header, změna je život
4
29%
Mám nápad na další změny!
1
7%
 
Celkem hlasů : 14

Pár změn

Příspěvekod notforfloo » 20 lis 2013, 11:52

Zdravím,

snažíme se opět rozpohybovat fórum a tak je s tím spojeno i pár změn.


- v topicu se profil zobrazuje vlevo a text následuje (doteď tomu bylo naopak)
- chceme zprovoznit funkci CHAT
- změna headeru

ANKETA:
- v anketě můžete dát 4x hlas
- ke každé změně jsou 2 odpovědi a to vždy ANO x NE (zjednodušeně)
- plus je tam doplňující odpověď, kdyby nám chtěl někdo navrhnout další změny :mrgreen:
- navrhované změny pište do tématu ;)
CPU TYPE: Intel® Core™ i5-2430M CPU @ 2.40GHz SYSTEM MEMORY: 8.5 GB VIDEO CARD: NVIDIA GeForce GT 540M 4.24 GB RESOLUTION: 1366x768 HARD DISK: 179.94 GB (SSD) DOWNLOAD SPEED: 2.49 MB/s (19.9 mbps)

SimCity fórum na Facebooku
Uživatelský avatar
notforfloo
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 324
Registrován: 12 dub 2013, 15:56
Simoleony: 255
Jméno na Originu: notforfloo



Novinky

Příspěvekod Vojtulee » 20 lis 2013, 16:45

Přihlášení uživatelé by mohly likovat příspěvky a ten nejlikovanější by se objevil hned pod 1.textem autora. ;)
Vojtulee
Poznávající člen
Poznávající člen
 
Příspěvky: 29
Registrován: 09 čer 2013, 20:20
Bydliště: Ostrava
Simoleony: 29
Jméno na Originu: Vojtulee

Re: Novinky

Příspěvekod Siegraine » 20 lis 2013, 21:48

Vojtulee píše:Přihlášení uživatelé by mohly likovat příspěvky a ten nejlikovanější by se objevil hned pod 1.textem autora. ;)



nekdy to není nejlepší nápad...Ja si skôr myslím, že kus to farebne oživiť...je to také jednotvárne...Jinak je to celkem fajn...sem byl prekvapen jestli nejsem nekde jinde když sem videl ten profil, jak ste to zmenili :) ...
Tahle vež je skvelá!

Návod "Leave™" -> Ako opustiť nechcené mesto

CPU: AMD Athlon II X3 3,2GHz GPU: Ati Sapphire HD 5670 512MB GDDR5 LowProfile RAM: 3GB HDD: 125GB / 256GB
Resolution: 1366x768 Down/Up: 30 / 4 Mbps
Uživatelský avatar
Siegraine
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 278
Registrován: 18 lis 2013, 19:30
Bydliště: Vež OmegaCo, druhé bytové patro stredne bohatej vrstvy, byt číslo 785AB
Simoleony: 253
Jméno na Originu: MystoganFT

Re: Novinky

Příspěvekod notforfloo » 20 lis 2013, 21:55

Siegraine píše:
Vojtulee píše:Přihlášení uživatelé by mohly likovat příspěvky a ten nejlikovanější by se objevil hned pod 1.textem autora. ;)



nekdy to není nejlepší nápad...Ja si skôr myslím, že kus to farebne oživiť...je to také jednotvárne...Jinak je to celkem fajn...sem byl prekvapen jestli nejsem nekde jinde když sem videl ten profil, jak ste to zmenili :) ...


Byl to nápad KojbanCZ .. Taky mi to dalo trošku zabrat, po delší době se hrabat v stylech .. Barevně oživit? Zkus trošku konkrétněji ..

K tomu likování - taky nás to napadlo, jinak to, aby se zobrazoval nejlikovanější příspěvek pod autorovým by bylo pěkně složitý .. Na nějaký jednoduchý like MOD už jsem koukal, ale hodila by se pomoc od někoho kdo se v phpbb vyzná :)
CPU TYPE: Intel® Core™ i5-2430M CPU @ 2.40GHz SYSTEM MEMORY: 8.5 GB VIDEO CARD: NVIDIA GeForce GT 540M 4.24 GB RESOLUTION: 1366x768 HARD DISK: 179.94 GB (SSD) DOWNLOAD SPEED: 2.49 MB/s (19.9 mbps)

SimCity fórum na Facebooku
Uživatelský avatar
notforfloo
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 324
Registrován: 12 dub 2013, 15:56
Simoleony: 255
Jméno na Originu: notforfloo

Re: Pár změn

Příspěvekod smalljbt » 21 lis 2013, 18:46

notforfloo píše:
Siegraine píše:
Vojtulee píše:
Přihlášení uživatelé by mohly likovat příspěvky a ten nejlikovanější by se objevil hned pod 1.textem autora. ;)



nekdy to není nejlepší nápad...Ja si skôr myslím, že kus to farebne oživiť...je to také jednotvárne...Jinak je to celkem fajn...sem byl prekvapen jestli nejsem nekde jinde když sem videl ten profil, jak ste to zmenili :) ...


Byl to nápad KojbanCZ .. Taky mi to dalo trošku zabrat, po delší době se hrabat v stylech .. Barevně oživit? Zkus trošku konkrétněji ..


Já bych místo lajků na příspěvek přidal karmu uživatele. Aby ti, co jsou tu aktivní a pomáhaj, z toho mohli mít alespoň nějakej lepší pocit :D
Acer Aspire V Nitro Black Edition
Intel core i5 (4/2 2.9GHz, 3,4GHz boost); nVidia GTX 860M; 8GB RAM; 1TB HDD
Uživatelský avatar
smalljbt
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 110
Registrován: 13 kvě 2013, 06:07
Bydliště: Hradec Králové
Simoleony: 70
Jméno na Originu: anlexcz

Re: Pár změn

Příspěvekod Siegraine » 21 lis 2013, 21:09

karma by bola určite lepší, pretože, ak by ste tam dali ňakej ten likovací mod nebo co to je, tak nekdo v stredu konverzace muže schytat víc liku než ostatné komentáre, a pak by to vyrthlo z kontextu konverzace a hodilo to navrch...nekdy to zkrátka není dobrej nápad...ale ta karma určite není zlej nápad...za to bych určite i hlasoval
Tahle vež je skvelá!

Návod "Leave™" -> Ako opustiť nechcené mesto

CPU: AMD Athlon II X3 3,2GHz GPU: Ati Sapphire HD 5670 512MB GDDR5 LowProfile RAM: 3GB HDD: 125GB / 256GB
Resolution: 1366x768 Down/Up: 30 / 4 Mbps
Uživatelský avatar
Siegraine
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 278
Registrován: 18 lis 2013, 19:30
Bydliště: Vež OmegaCo, druhé bytové patro stredne bohatej vrstvy, byt číslo 785AB
Simoleony: 253
Jméno na Originu: MystoganFT

Re: Pár změn

Příspěvekod Vojtulee » 22 lis 2013, 18:44

Siegraine píše:karma by bola určite lepší, pretože, ak by ste tam dali ňakej ten likovací mod nebo co to je, tak nekdo v stredu konverzace muže schytat víc liku než ostatné komentáre, a pak by to vyrthlo z kontextu konverzace a hodilo to navrch...nekdy to zkrátka není dobrej nápad...ale ta karma určite není zlej nápad...za to bych určite i hlasoval


Tak třeba kdyby jsi na ten komentář naklikl, tak by se ti ukázaly popřípadné souvisolsti ;)
Vojtulee
Poznávající člen
Poznávající člen
 
Příspěvky: 29
Registrován: 09 čer 2013, 20:20
Bydliště: Ostrava
Simoleony: 29
Jméno na Originu: Vojtulee

Re: Pár změn

Příspěvekod nirasa » 22 lis 2013, 19:12

Karma na jednu stranu je dobrý nápad, ale jen pro hodně silnou komunitu (např. anglickou). V našich malinkých českých poměrech skoro není použitelná, protože hlasuje příliš málo lidí.
Procesor AMD X2 - 3,11 GHz, RAM 4GB, ssd 256GB. nVidia GeForce 9800GTX+. Monitor 1680x1050. Dualboot Windows 7 a Xubuntu studio 14.04, speciální vydání pro audio a video. Download/upload: 42.388 Mbit/1.926 Mbit
Kanál na YouTube.
Uživatelský avatar
nirasa
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 181
Registrován: 09 čer 2013, 09:33
Bydliště: Horní Újezd
Simoleony: 185
Jméno na Originu: nirasa

Re: Pár změn

Příspěvekod smalljbt » 22 lis 2013, 20:51

nirasa píše:Karma na jednu stranu je dobrý nápad, ale jen pro hodně silnou komunitu (např. anglickou). V našich malinkých českých poměrech skoro není použitelná, protože hlasuje příliš málo lidí.

Právě že ne. Karma je měřítko daného fóra. Zatímco na velkých fórech ti s velkou karmou dosahují běžně kolem 1000, u nás na fóru by se dalo považovat za úspěch klidně i 25. A do chvíle, než někdo začne porovnávat toto fórum s jiným na základě karmy, je to v pohodě. Protože: Dvě fóra -> Jiná měřítka :D
Acer Aspire V Nitro Black Edition
Intel core i5 (4/2 2.9GHz, 3,4GHz boost); nVidia GTX 860M; 8GB RAM; 1TB HDD
Uživatelský avatar
smalljbt
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 110
Registrován: 13 kvě 2013, 06:07
Bydliště: Hradec Králové
Simoleony: 70
Jméno na Originu: anlexcz

Re: Pár změn

Příspěvekod Siegraine » 22 lis 2013, 21:41

nirasa, nemužeš porovnávat anglické forum, kde chodi milion lidí denne, a kde je prumerná karma kolem 2500 s fórem, kde pravidelne chodí 20 lidí...to proste nejde...ono ta karma se uchytí aspoň u tech pár lidí, ono je v podstate jedno, kolik lidí tu karmu využíva, duležité je, že ji nekdo využíva...



notforfloo píše: Byl to nápad KojbanCZ .. Taky mi to dalo trošku zabrat, po delší době se hrabat v stylech .. Barevně oživit? Zkus trošku konkrétněji ..


Hele ako, neviem no. Mne to príde, že je to až moc modré. Nejaký kontrast do toho. Po nejakom čase mám pocit, že sa pozerám na bielu obrazovku, pretože tá modrá mi mizne z očí. Oči sú farbou presýtené. Proste nejaký kontrast. Ani logo "SimCity" nie je modrá a biela. Nech to proste nevyzerá jednotvárne. Chce to vyskúšať pár štýlov. Možno sa nejaký uchytí.
Tahle vež je skvelá!

Návod "Leave™" -> Ako opustiť nechcené mesto

CPU: AMD Athlon II X3 3,2GHz GPU: Ati Sapphire HD 5670 512MB GDDR5 LowProfile RAM: 3GB HDD: 125GB / 256GB
Resolution: 1366x768 Down/Up: 30 / 4 Mbps
Uživatelský avatar
Siegraine
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 278
Registrován: 18 lis 2013, 19:30
Bydliště: Vež OmegaCo, druhé bytové patro stredne bohatej vrstvy, byt číslo 785AB
Simoleony: 253
Jméno na Originu: MystoganFT

Další

Zpět na Nápady & podněty

 Vlastní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron