Jakým programem natáčíte videa SC5 ve W7?

Pojďte pokecat o hře nebo klidně o čemkoliv jiném

Re: Jakým programem natáčíte videa SC5 ve W7?

Příspěvekod nirasa » 19 lis 2013, 20:23

Siegraine píše:
nirasa píše:Je mi sice 20 let (ale několikrát)



No myslel som si to, keď som počúval tvoje video ^^...tu je vidno, že hry nie sú len pre malé decká ^^
+1


:-D

Siegraine píše:jinak k tomu obs
tutoriál 1, tohle je skôr na záznam na disk, čiže to čo hľadáš ty. Nepozeral som celé, takže ak budeš potrebovať nastaviť scény, nemám problém prísť na ts a vysvetliť.
nebo
tutoriál2, ktorý ak som dobre videl, tak ukazuje ako na live streaming.


Díky za odkazy. Na oba jsem se koukala a jsou tam pro mě některé věci nové. Ten program se mi líbí - dělá přesně to, co má a co já chci, aby dělal.
Procesor AMD X2 - 3,11 GHz, RAM 4GB, ssd 256GB. nVidia GeForce 9800GTX+. Monitor 1680x1050. Dualboot Windows 7 a Xubuntu studio 14.04, speciální vydání pro audio a video. Download/upload: 42.388 Mbit/1.926 Mbit
Kanál na YouTube.
Uživatelský avatar
nirasa
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 181
Registrován: 09 čer 2013, 09:33
Bydliště: Horní Újezd
Simoleony: 185
Jméno na Originu: nirasa



Re: Jakým programem natáčíte videa SC5 ve W7?

Příspěvekod Siegraine » 19 lis 2013, 20:25

tak ne jen tak pro nic za nic je jeden z nejlepších, že jo..
Tahle vež je skvelá!

Návod "Leave™" -> Ako opustiť nechcené mesto

CPU: AMD Athlon II X3 3,2GHz GPU: Ati Sapphire HD 5670 512MB GDDR5 LowProfile RAM: 3GB HDD: 125GB / 256GB
Resolution: 1366x768 Down/Up: 30 / 4 Mbps
Uživatelský avatar
Siegraine
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 278
Registrován: 18 lis 2013, 19:30
Bydliště: Vež OmegaCo, druhé bytové patro stredne bohatej vrstvy, byt číslo 785AB
Simoleony: 253
Jméno na Originu: MystoganFT

Re: Jakým programem natáčíte videa SC5 ve W7?

Příspěvekod Krvezbrote » 23 úno 2014, 22:31

Zrovna minulý týden jsem řešil čím nahrávat video ze hry. Jako první mi přišel na rosum Fraps, snad proto, že jsem ho kdysi chvíli používal. Pak jsem se poptal kolem a byl mi doporučen Dxtory. Nikdy jsem o něm neslyšel, ale vypadá to, že ho používá hodně lidí na snímání akčních her - kde Fraps už trochu nestíhá. V každém případě vypadá dobře a jeho cena je stejná jak za Fraps.
Hraji sice nepravidelně dle množství práce, ale vždy rád. ;)
Uživatelský avatar
Krvezbrote
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 68
Registrován: 22 lis 2013, 21:08
Bydliště: Brno
Simoleony: 80
Jméno na Originu: Krve

Re: Jakým programem natáčíte videa SC5 ve W7?

Příspěvekod Siegraine » 23 úno 2014, 23:18

Krvezbrote píše: jeho cena je stejná jak za Fraps.


"Fraps" sux!! a btw -> to dnes ješte nekdo platí za soft? OBS for free. No chance!
Tahle vež je skvelá!

Návod "Leave™" -> Ako opustiť nechcené mesto

CPU: AMD Athlon II X3 3,2GHz GPU: Ati Sapphire HD 5670 512MB GDDR5 LowProfile RAM: 3GB HDD: 125GB / 256GB
Resolution: 1366x768 Down/Up: 30 / 4 Mbps
Uživatelský avatar
Siegraine
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 278
Registrován: 18 lis 2013, 19:30
Bydliště: Vež OmegaCo, druhé bytové patro stredne bohatej vrstvy, byt číslo 785AB
Simoleony: 253
Jméno na Originu: MystoganFT

Re: Jakým programem natáčíte videa SC5 ve W7?

Příspěvekod Krvezbrote » 24 úno 2014, 07:52

Když hledám na "něco" program, nejdřív jdu po referencích. Až pak se zajímám jestli v tom podvýběru není free varianta. OBS neznám a nikdo mi ho ani nedoporučil. Tady je to poprvé co jsem o něm slyšel. V každém případě si o něm zjistím víc. Zatím je u mě na špičce seznamu dxtory.

Placené programy u mě v komplu převládají. A není to nějakou vyznávanou filozofií, že jsou lepší a tak si je pořídím. Každý jeden si hledal ke mně cestu celkem dlouho a musel ze sebe vydat maximum abych za něj zaplatil. :)
Hraji sice nepravidelně dle množství práce, ale vždy rád. ;)
Uživatelský avatar
Krvezbrote
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 68
Registrován: 22 lis 2013, 21:08
Bydliště: Brno
Simoleony: 80
Jméno na Originu: Krve

Re: Jakým programem natáčíte videa SC5 ve W7?

Příspěvekod Siegraine » 24 úno 2014, 08:51

radím ti -> ten OBS si skús. To že sa dá cez neho streamovat live na twitch je síce jedna vec, ale dá sa nahrať aj normálne do pc ako klasické mp4. Fraps ti nahrá dve minuty vo full HD a zabere ti to flek v pc o rozmeru kamionu (nehovoriac o dlhších videách v dobrej kvalite), súbor ti na YT neuploadne (alebo uploadne možno za týždeň), takže ho musíš prerábať, a ak ho zmenšíš, tak jeho kvalita je akorát tak naprd. OBSko to nahrá v priateľnej kvalite (bez editácie v ďaľšom programe) presne tak ako si to nastavíš (a rovno to môžeš poslať na YT). Nahrá ti len tú časť obrazovky, ktorú chceš, môžeš si tam pridať čokoľvek. Či to bude pozadie, nejaké video, môžeš v ňom robiť scény. Možnosti, čo sa v ňom dá robiť je milión sedem. Nehovoriac o tom, že pluginov to dohoto programu je ďalších milion deväť. Ten program používa určite viac ľudí ako ten, čo si spomínal ty. A určite nie preto, že je "free". Ale preto, že je proste dobrý. To, že zaň nemusíš platiť, je len čerešňa na torte ;)
Tahle vež je skvelá!

Návod "Leave™" -> Ako opustiť nechcené mesto

CPU: AMD Athlon II X3 3,2GHz GPU: Ati Sapphire HD 5670 512MB GDDR5 LowProfile RAM: 3GB HDD: 125GB / 256GB
Resolution: 1366x768 Down/Up: 30 / 4 Mbps
Uživatelský avatar
Siegraine
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 278
Registrován: 18 lis 2013, 19:30
Bydliště: Vež OmegaCo, druhé bytové patro stredne bohatej vrstvy, byt číslo 785AB
Simoleony: 253
Jméno na Originu: MystoganFT

Re: Jakým programem natáčíte videa SC5 ve W7?

Příspěvekod HráčSteve » 22 bře 2014, 21:31

Pokud vím přímo ve hře se dá vytvořit fotky a natáčet videa. Ale existuje i spousta programu jako je Fraps nebo Bandicam. Já spíš používám Fraps pro natáčení her.
Uživatelský avatar
HráčSteve
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 137
Registrován: 31 pro 2013, 10:28
Simoleony: 434
Jméno na Originu: HracSteve

Předchozí

Zpět na Kecárna

 Vlastní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron