HRA: Landmark

Pojďte pokecat o hře nebo klidně o čemkoliv jiném

HRA: Landmark

Příspěvekod Krvezbrote » 31 bře 2014, 17:07

Zdravím všechny budovatele. :)
S laskavým svolením guru tohoto kecacího zákoutí, bych Vám rád nabídl malou odbočku k jinému druhu stavění. Samozřejmě, že nemyslím přestat hrát SC (!), to by mě hnali, ale jako doplňkovou zkušenost. :)

Minulý týden začala Close beta hry Landmark.
Je to hra v základu minecraftového stylu, jen v jemnějším hávu. Dostanete místo, vyrobíte si nástroje a můžete si vybudovat svůj snový příbytek či jakoukoli kreaci co Vás napadne. Je jedno v jakém stylu, klidně v žádném. Základní claim, kde stavíte má 70x70x100m, což je samo o sobě dost místa, ale tento prostor se dá časem rozšířit na trojnásobek. Na webu a youtube nejdete desítku ukázek. Hledejte buď pod Landmark nebo pod "Everquest Next Landmark", což bylo prvotní jméno než hru před týdnem přejmenovali.

Tato hra nemá zrovna minimální potřebu na provoz (minimální a doporučená konfigurace), takže než začnete kývat hlavou, že byste rádi, prostudujte ji. Bez ní by to byla jen zbytečná ztráta Vašeho cenného herního času. :)

A proč to vlastně vše říkám, když je to ještě ve fázi Close Beta? No, protože každý, kdo si koupil přístup do Alfy, dostal teď několik volných klíčů. Minulý týden jsem udal jeden, dnes druhý a jeden, možná i dva, by byly ještě k mání.
Pokud by měl tedy někdo zájem, dejte mi vědět. Pro ty co to neoslovilo a jen by možná nakoukli prosím, aby počkali ten měsíc na Open betu, kdy už bude hra volně dostupná. Toto je nabídka pro blázny jako já, kterým při čtení informací o hře začal cukat koutek. 8-)

Jinak hra pak bude F2P, takže pro většinu, která nechce třeba lepší ohoz ;) bude hraní zdarma.

Moje galerie ještě z Alfy je opravdu slabý odvar, kreace jiných jsou na úplně jiné úrovni, jen se podívejte.

Takže, pokud budete mít někdo zájem, dejte mi vědět. :)
Hraji sice nepravidelně dle množství práce, ale vždy rád. ;)
Uživatelský avatar
Krvezbrote
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 68
Registrován: 22 lis 2013, 21:08
Bydliště: Brno
Simoleony: 80
Jméno na Originu: Krve



Re: HRA: Landmark

Příspěvekod HráčSteve » 01 dub 2014, 10:47

Promiň, ale tohle je fórum o hře SimCity 5 (2013) a ne pro tu to hru.
Uživatelský avatar
HráčSteve
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 137
Registrován: 31 pro 2013, 10:28
Simoleony: 434
Jméno na Originu: HracSteve

Re: HRA: Landmark

Příspěvekod Krvezbrote » 01 dub 2014, 12:21

Měl bys samozřejmě pravdu, kdyby:
1. - jsme nebyli ve vlákně Kecárna s podtitulem "Pojďte pokecat o hře nebo klidně o čemkoliv jiném ".
2. - jsem se dopředu nedovolil notforfloo tady takovou nabídku, která je výjimečná a jednorázová, zveřejnit.
Hraji sice nepravidelně dle množství práce, ale vždy rád. ;)
Uživatelský avatar
Krvezbrote
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 68
Registrován: 22 lis 2013, 21:08
Bydliště: Brno
Simoleony: 80
Jméno na Originu: Krve

Re: HRA: Landmark

Příspěvekod smalljbt » 07 dub 2014, 16:04

A stejně jsme kdysi dávno s notem plánovali, že to fórum rozšíříme i o další budovatelský hry :D
Acer Aspire V Nitro Black Edition
Intel core i5 (4/2 2.9GHz, 3,4GHz boost); nVidia GTX 860M; 8GB RAM; 1TB HDD
Uživatelský avatar
smalljbt
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 110
Registrován: 13 kvě 2013, 06:07
Bydliště: Hradec Králové
Simoleony: 70
Jméno na Originu: anlexcz

Re: HRA: Landmark

Příspěvekod notforfloo » 07 dub 2014, 16:17

Pravda :)
CPU TYPE: Intel® Core™ i5-2430M CPU @ 2.40GHz SYSTEM MEMORY: 8.5 GB VIDEO CARD: NVIDIA GeForce GT 540M 4.24 GB RESOLUTION: 1366x768 HARD DISK: 179.94 GB (SSD) DOWNLOAD SPEED: 2.49 MB/s (19.9 mbps)

SimCity fórum na Facebooku
Uživatelský avatar
notforfloo
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 324
Registrován: 12 dub 2013, 15:56
Simoleony: 255
Jméno na Originu: notforfloo

Re: HRA: Landmark

Příspěvekod Krvezbrote » 08 dub 2014, 19:58

Stejně jsem nikoho neulovil. Ti co měli zájem na to nemají stroje nebo připojení a ostatní to nezajímá. :)
No, nevadí, ono je to v konečném pohledu o hodně méně akční než simcity ;) tak se vlastně ani moc nedivím, že to moc lidí nechytlo u srdce. Udal jsem jen dva klíče ze čtyř a kamarád má tuším ještě všechny. Zpočátku to vypadalo že o ně bude bitka a teď nejspíš zreziví. :) Ale jak jsem říkal, nevadí :) třeba se s někým uvidím v plné hře.

Pokud byste se rozhodli v budoucnu chtít nějaké info o vývojových zlomech této hry, nechte mi zprávu, určitě se domluvíme.
Hraji sice nepravidelně dle množství práce, ale vždy rád. ;)
Uživatelský avatar
Krvezbrote
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 68
Registrován: 22 lis 2013, 21:08
Bydliště: Brno
Simoleony: 80
Jméno na Originu: Krve


Zpět na Kecárna

 Vlastní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron