Jak odstranit pařezy po pokácených stromech?

Pojďte pokecat o hře nebo klidně o čemkoliv jiném

Jak odstranit pařezy po pokácených stromech?

Příspěvekod JamieD » 17 lis 2016, 05:44

Mám na louce a v zahradě několik pařezů po starých pokácených stromech a rád bych je nějak jednoduše odstranil. Vadí mi při sekání trávy. Vykopat se to dá asi těžko a dost pracně. Má to velké hluboké a rozvětvené kořeny. Vím, že jsou na to firmy které to dělají vyfrézováním celého kořene, ale to se tak dělá spíše někde v parcích nebo kolem cest. Kdysi jsem slyšel, že údajně existuje nějaký přípravek který se po navrtání díry do toho pařezu tam dá a ten pařez pak v kratší době ztrouchniví a rozpadne se. Neznáte někdo náhodou něco takového pokud to vůbec existuje? Uvítám i nějaké jiné rozumné způsoby na ne příliš pracnou likvidaci pařezů.
ringtones free, http://bestringtones.mobi/zedge-ringtones/, popular ringtones
Naposledy upravil JamieD dne 11 bře 2017, 08:15, celkově upraveno 2
JamieD
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 1
Registrován: 11 lis 2016, 10:07
Simoleony: 5
Jméno na Originu: JamieD



Re: Jak odstranit pařezy po pokácených stromech?

Příspěvekod notforfloo » 12 pro 2016, 21:29

Vůbec bych nějakej přípravek nepoužíval, dyť se ti to dostane do půdy. Jinak bych na to šel asi starým zdlouhavým a bolestivým způsobem. Kopat a kopat a pak ty kořeny přesekat/přeřezat v nějaké minimální hloubce .. Záleží na velikosti, ale vytahování bych nechal potom na traktoru/bagru ..
CPU TYPE: Intel® Core™ i5-2430M CPU @ 2.40GHz SYSTEM MEMORY: 8.5 GB VIDEO CARD: NVIDIA GeForce GT 540M 4.24 GB RESOLUTION: 1366x768 HARD DISK: 179.94 GB (SSD) DOWNLOAD SPEED: 2.49 MB/s (19.9 mbps)

SimCity fórum na Facebooku
Uživatelský avatar
notforfloo
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 324
Registrován: 12 dub 2013, 15:56
Simoleony: 255
Jméno na Originu: notforfloo


Zpět na Kecárna

 Vlastní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron