Par rad pro mne a mozna i ostatni

Nevíte si rady s něčím ve hře nebo vás zajímá proč se dějí různé události, kterým nemůžete přijít na kloub? Zeptejte se zde

Par rad pro mne a mozna i ostatni

Příspěvekod SmokeXXL » 04 čer 2013, 20:06

Ahoj, od vcerejska hraji SimCity a par veci mi neni jasnych a nez abych na to zdlouhave prichazel, radsi se zeptam Vas, zkusenejsich. Zde vam vypisi muj seznam veci na ktere jsem neprisel.
1. Jak ovlivnit hustotu ve vsech zonach, tedy hlavne co ovluvnuje komercni a industrianli zonu v rozvoji ??
2. Co delat kdyz jsem postavyl skol co hrdlo racilo, ale zaci se nezapisovaly na uceni ??
3. Jak nejlepe ovlivnit zacpy ve meste ??
SmokeXXL
 
Simoleony: 0



Re: Par rad pro mne a mozna i ostatni

Příspěvekod KojbanCZ » 04 čer 2013, 20:31

Ve spěchu ti odpovídám na 3. otázku:

Méně křižovatek, kyvadlové autobusy, parkoviště P+R nejlépe u každé zastávky, pokud máš silnice, tak (bude to fuška) je předělej na třídy.
My PC set:
CPU: Intel Core i5-4670K 3.40GHz, GPU: nVIDIA GeForce GTX 660Ti - 4GB, RAM: 8GB, NET: 8/1 Mbps
KojbanCZ
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 38
Registrován: 02 kvě 2013, 13:25
Bydliště: NeraCity-LibišPrdelSiV*l*ž
Simoleony: 39
Jméno na Originu: KojbanCZ

Re: Par rad pro mne a mozna i ostatni

Příspěvekod smalljbt » 04 čer 2013, 21:09

1. Jak ovlivnit hustotu ve vsech zonach, tedy hlavne co ovluvnuje komercni a industrianli zonu v rozvoji ??

Rezidenční (R), komerční (C) a industriální (I) zóny ovlivňuje především silnice nebo ulice, ke které jsou napojeny. Tj. pokud postavíš ulici s nízkou hustotou, dáš k ní zónu R, C nebo I, nebudou nikdy na střední, či vysoké hustotě.
Pokud máš nové město, a už stavíš se silnicemi s vysokou hustotou, stejně počítej s tím, že to ještě nějakou dobu potrvá, než se ti tam ty mrakodrapy budou stavět.
U industriálních je ještě jedna věc, co zlepšovat - Technickou úroveň. Tu zvyšuješ úrovní školství (základní škola = malá tech. úroveň | střední škola = střední tech. úroveň | univerzita = vysoká tech. úroveň)

Obrázek

2. Co delat kdyz jsem postavyl skol co hrdlo racilo, ale zaci se nezapisovaly na uceni ??

Důležité pro to, aby žáci jezdili do škol, je to, aby měli v blízkosti svého bydliště zastávku školního autobusu. Stačí ty zastávky postavit jen v rezidenční zóně. A ještě bych doporučil rozšířit vozový park školních autobusů.

Obrázek

3. Jak nejlepe ovlivnit zacpy ve meste ??

Jak už tady Kojban říkal, co nejméně křižovatek, stavět parkoviště P+R u výjezdů z města a zastávek a pokud můžeš, používej třídy. Moje rady jsou, abys stavěl spíše "T" křižovatky (tj křižovatky, kde se potkávají jen tři slinice), Když napojíš levnou ulici na dražší, pokračovat by měla ta dražší, protože se ti jinak budou cpát ty auta ze tří pruhů třeba do jednoho - viz obrázek:
Obrázek
V zatáčkách používej obloučky, ne jen napojení dvou silnic:
Obrázek
A nepropojuj každou silnici s každou.
notforfloo píše:Hlavně hra je dělaná blbě, takže tomu asi nezamezí úplně, ale dá se to zmírnit.
-mluví o dopravě
Doufám, že je to vysvětleno dostatečně, kdyžtak napiš. A ještě musim poděkovat Notforfloo-ovi, který mi s tou dopravou hodně pomohl :D
Acer Aspire V Nitro Black Edition
Intel core i5 (4/2 2.9GHz, 3,4GHz boost); nVidia GTX 860M; 8GB RAM; 1TB HDD
Uživatelský avatar
smalljbt
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 110
Registrován: 13 kvě 2013, 06:07
Bydliště: Hradec Králové
Simoleony: 70
Jméno na Originu: anlexcz

Re: Par rad pro mne a mozna i ostatni

Příspěvekod svorcj » 25 zář 2013, 18:54

Parkoviště P+R už zastávka je samo o sobě.. Proč ho ještě stavět blízko zastávek jiných?
svorcj
Poznávající člen
Poznávající člen
 
Příspěvky: 23
Registrován: 28 srp 2013, 13:35
Simoleony: 1
Jméno na Originu: svorcj


Zpět na Poradna

 Vlastní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron