Peniaze z obchodného depa kasína

Nevíte si rady s něčím ve hře nebo vás zajímá proč se dějí různé události, kterým nemůžete přijít na kloub? Zeptejte se zde

Peniaze z obchodného depa kasína

Příspěvekod mikuspavlik » 07 čer 2013, 09:00

Ahojte
Chcel by som sa spýtať ako často pribúdajú peniaze z obchodného depa keď mám nastavený vývoz napr. na uhlí alebo plaste?
Vôbec tomu nedokážem prísť na systém.
A ešte otázka čo sa týka kasín. Mám mesto zamerané na hazard. V hlavnej budove mi píše že celkový ziska z kasín je 250 000. V skutočnosti ale keď si dám tabuľku s výdajmi a ziskami tak pri tom erbe mám denný zisk iba 9 000. Ako je to možné a podľa čoho sa mám vlastne riadiť a ktoré čísla vlastne platia?
Celý systém penazí v hre mi príde strašne chaotický. Ako zarobiť vlastne 1 000 000?
Kasína mi píšu zisk 250 000 v skutočnosti zarábam 9 000.
Všetko z obchodného depa ani neviem kedy vlastne odchádza.
A navyše moje mesto strašne kolíše. Chvíľu mám + 10 000 a zrazu v priebehu 15 minút hrania mám - 9 000. A to ani nič nepostaviam a nezbúram.

Ďakujem pekne za rady :)
mikuspavlik
 
Simoleony: 0



Re: Peniaze z obchodného depa kasína

Příspěvekod Zerefak » 07 čer 2013, 12:17

Ten zisk z kasina 250 000 je celkovy.. Bez zapocitanych vydaju. A obchodni depo prodava napr 10t rudy...takze jakmile mas tech 10t, tak se to proda... Pokud jsem se spletl,tak me prosim nekdo opravte :-)
Zerefak
 
Simoleony: 0

Re: Peniaze z obchodného depa kasína

Příspěvekod mikuspavlik » 07 čer 2013, 12:52

Ďakujem pekne aj tak sa mi nechce veriť že náklady na kasína sú 240 000. Keďže zisk je 250 000 a ja zarábam 10 000. Skúsim to doma ešte popozerať.
A čo sa týka obchodného depa nie som si istý že to presne tak funguje. Mám obchodné depo kde mám čisto len uhlie. Stále my hlási že je plné a cez to všetko peniaze prídu len raz za čas. A s tým kolísaním tých peňazí tomu nerozumiem už vôbec. Počet obyvateľov mi stúpa obchodom sa darí priemysel ide :(
mikuspavlik
 
Simoleony: 0

Re: Peniaze z obchodného depa kasína

Příspěvekod Kingmichal » 13 čer 2013, 09:57

Toto by mě taky zajímalo, jak je to s tím ziskem, když mi v ekonomickém přehledu píše, že mám 100 000 ale denní zisk je nějakých 5000... Co se tedy přidává? Někde jsem četl, že zisky z kasin atd. se nezobrazují v denním zisku, ale to nevím, jestli je pravda.
Kdyby to mohl někdo osvětlit, byl bych rád.

Dík!
Kingmichal
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 2
Registrován: 10 čer 2013, 13:44
Simoleony: 0
Jméno na Originu: Kingmichal123

Re: Peniaze z obchodného depa kasína

Příspěvekod Ischemias » 05 srp 2013, 12:36

Já mám čistě zaměřený vývoz na počítače.
Mám několik dep a několik obchodních center. S obouma je to tak, že jednou za čas přijede kamion, loď nebo vlak a buď naloží nebo vyloží. U každého je daná frekvence - lodě myslím jezdí 4x za den záleží pak na tom zda máš nastavený správu v depech (vývoz, dovoz, interní použití)
Příklad - máš depo např se skladištěm pouze na uhlí - a na depu nastaven vývoz. Do depa ti chodí uhlí z dolů, které vytěžíš. X krát za den pak přijede po silnici kamion a vyzvedne uhlí (10t) ale jestliže tvoje produkce v dolech je větší tak se ti depo bude neustále zaplňovat a další vytěžený uhlí už nebudeš mít kam dát - proto budeš muset postavit další depo, ale dle mého je lepší postavit obchodní centrum a doky nebo vlakovou stanici - s vlaky nemám zkušenosti ale doky 4 za den přivezou/odvezou 100t.
jinak ten zisk u mne není ve finanční zprávě, protože je závislý na tom kdy si to kamiony odvezou a né kdy to vyrobím, takže u mne to vidět v bilanci až za den.
Mám tržby cca 10 milionů a čistý zisk cca 2 miliony.
Jinak pokud chceš vidět kamiony, které jedou do depa tak si dej specilaizaci a klikni na dopravu a vidíš jaký kamion pro co jede nebo co veze a pak už stačí koukat na depo a vidíš jak ti tom tam dávají či berou.
Ischemias
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 6
Registrován: 05 srp 2013, 12:17
Simoleony: 0
Jméno na Originu: Ischemias


Zpět na Poradna

 Vlastní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron