Ropa

Nevíte si rady s něčím ve hře nebo vás zajímá proč se dějí různé události, kterým nemůžete přijít na kloub? Zeptejte se zde

Ropa

Příspěvekod Monkeyskunk » 21 čer 2013, 13:27

Zdravím,

postavil sem město založené na těžbě ropy a po chvilce sem se podíval a všiml si, že mi klesly výtěžky u každého vrtu o 2 tisíce barelů za den. Tak mi vrtá hlavou, jestli se ty zdroje ropy tak rychle vyčerpávají a jestli se vůbec dají vyčerpat nebo bude problém někde jinde. Právě mi nepříjde, že bych to hrál nějak dlouho a kdyby se to mělo vyčerpat, tak to můžu za chvíly zbořit páč to přestane vydělávat a nestihnu ani poslední lvl ropařství :roll: Taakže jak to je ? :?:
Monkeyskunk
 
Simoleony: 0



Re: Ropa

Příspěvekod nirasa » 23 čer 2013, 14:28

Těsně před umístěním těžební ho vrtu vyskakuje taková žlutá bublina s grafem - čím vyšší číslo, tím větší výtěžnost. Pokud jsi umístil vrt na málo výtěžné místo, tak se ti může velmi rychle vyčerpat. A odpověď na tvou otázku? Ano, časem se ropa/uhlí/ruda opravdu vyčerpá a měl bys přemýšlet nad jiným ziskovým podnikáním svého města.

Používám takový trik:
Postavím více těžebních ropných továren a spojím je v editačním modu továrny prašnou cestou, která je k dispozici vedle dalších vrtů a rozvážkových vozů. Pak můžu jednotlivé moduly těžebních vrtů stavět ke kterékoli ropné továrně a kterékoli cestě. Časem kontroluju v editačním modu, který vrt přestává přinášet zisk - mám limit méně než 100 - tím, že na ni kliknu. Ten vrt zbourám a postavím ho na jiném místě - tam, kde přináší veliký zisk.
Procesor AMD X2 - 3,11 GHz, RAM 4GB, ssd 256GB. nVidia GeForce 9800GTX+. Monitor 1680x1050. Dualboot Windows 7 a Xubuntu studio 14.04, speciální vydání pro audio a video. Download/upload: 42.388 Mbit/1.926 Mbit
Kanál na YouTube.
Uživatelský avatar
nirasa
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 181
Registrován: 09 čer 2013, 09:33
Bydliště: Horní Újezd
Simoleony: 185
Jméno na Originu: nirasa


Zpět na Poradna

 Vlastní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron