Recyklacne centrum a odpadky

Nevíte si rady s něčím ve hře nebo vás zajímá proč se dějí různé události, kterým nemůžete přijít na kloub? Zeptejte se zde

Re: Recyklacne centrum a odpadky

Příspěvekod Scooby » 29 srp 2014, 20:09

Tak dneska po dvou hodkach hrani u jineho mesta kdy sem se jeste dival par dnu na svoz, pri populaci 170 000 byl svoz 3600 obyc a 9800 recykl. odpadu. A najednou to nabehlo na 7100 a 19500. Zvednula se mi populace o 15 tis. obyv.
Jednak zacinam mit dost krutej problem s dopravou, protoze sem zacal se stavbou velkeho dila a prijde mi, ze vsichni vyjeli do ulic autama :roll: No ale to je jedno, po svozu mam 2300/7100 a 9600/19500 a vubec netusim proc by to takhle buguje.
Nesetkal jste se nekdo s tim? To prece musi byt necim zapricineny. :|
Scooby
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 5
Registrován: 29 črc 2014, 16:07
Simoleony: 5
Jméno na Originu: scooby_doom6



Re: Recyklacne centrum a odpadky

Příspěvekod GALAXYODUS » 26 pro 2014, 15:25

Chtěl jem se zeptat jak řešíte případ toho že při větším počtu obyvatelů ve městě (300 000) a vzdělanosti na max. (zš, sš, uni.) takže recyklují bezmála všichni tak recyklační centrum nestíhá zpracovat odpad, který se na něj navalí. Problém jsem řešil tak že jsem začal prodávat a stavět velké dílo takže expotr byl ohromný ale odpad zde byl furt , také jsem zkoušel postavit obchodní centrum s bednami nákladu ale to se nic nedělo. Další otázka , má vliv jestli postavím recyk. centrum zaměřený jen například na plast ,jestli bude zpracovávat rychleji nebo ne.
GALAXYODUS
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 1
Registrován: 26 pro 2014, 15:12
Simoleony: 1
Jméno na Originu: galaxyodus

Předchozí

Zpět na Poradna

 Vlastní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron