převzetí opuštěného města

Nevíte si rady s něčím ve hře nebo vás zajímá proč se dějí různé události, kterým nemůžete přijít na kloub? Zeptejte se zde

Re: převzetí opuštěného města

Příspěvekod PH7880 » 07 pro 2013, 01:12

Děkuji
PH7880
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 4
Registrován: 06 pro 2013, 14:59
Simoleony: 8
Jméno na Originu: PH7880



Re: převzetí opuštěného města

Příspěvekod Siegraine » 07 pro 2013, 10:44

rado sa stalo
Tahle vež je skvelá!

Návod "Leave™" -> Ako opustiť nechcené mesto

CPU: AMD Athlon II X3 3,2GHz GPU: Ati Sapphire HD 5670 512MB GDDR5 LowProfile RAM: 3GB HDD: 125GB / 256GB
Resolution: 1366x768 Down/Up: 30 / 4 Mbps
Uživatelský avatar
Siegraine
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 278
Registrován: 18 lis 2013, 19:30
Bydliště: Vež OmegaCo, druhé bytové patro stredne bohatej vrstvy, byt číslo 785AB
Simoleony: 253
Jméno na Originu: MystoganFT

Re: převzetí opuštěného města

Příspěvekod Krvezbrote » 28 pro 2013, 12:43

A nejhorší je, že k převzetí ti nemusí stačit mít komplet hru se všemi myslitelnými doplňky. Kupoval jsem delux verzi včetně národních památek a postupně jsem dokoupil veškerý dostupný obsah. Mám teď tedy opravdu komplet a přesto nemůžu některá města převzít. Zaleží tedy opravdu na prvotním nákupu nebo aby byl ve městě použitý nějaký drobný bonus, který nemusí mít herně vůbec žádný vliv a město se stává pro většinu nedostupným. Čert ví co vlastně sledují.
Škoda, že alespoň nepíšou PROČ nejde převzít, aby se dal podle toho najít někdo "kompatibilní" s městem a člověku v regionu nestrašili města duchů. To by pro nás snad mohli udělat.
O resetu opuštěného města, jako táhla poslední záchrany, nemluvě. Třeba až po 1-2 měsících, ale mělo by to být jedno z práv zakladatelem regionu.

Edit: Jen doplním informace vyčtené z fora EA.
Prvotně opravdu zaleží na základu, který mate koupený. Pokud já s Delux verzí založím město, s Limited verzí ho nepřevezmete. A to ani v případě, že v něm nic neudělám nebo ho srovnám před opuštěním celé se zemí. Dle odpovědí to není bug, ale vlastnost hry. Takže můžeme jen doufat, že tvůrci vyslyší četné žádosti o začlenění volby "reset města" při nemožnosti přebrání opuštěného města. Pokud ne, bude to (při frekvenci příchodů a odchodů hráčů v regionu) za čas vždy na opuštění celého regionu a zahození spousty hodin hraní. To jednoho může i dost otrávit.
Hraji sice nepravidelně dle množství práce, ale vždy rád. ;)
Uživatelský avatar
Krvezbrote
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 68
Registrován: 22 lis 2013, 21:08
Bydliště: Brno
Simoleony: 80
Jméno na Originu: Krve

Re: převzetí opuštěného města

Příspěvekod Kolousek001 » 29 pro 2013, 19:59

Mě by spíš zajímalo proč města nejdou uplně zrušit aby prostě zmizela. Nevím jak vy ale koho zajímá převzetí města který je v řiti a bankrotuje nebo je hnusně postavený. Co je sakra tak složitýho na tom dát tam jedno tlačítko který to město uplně vymaže :D
Kolousek001
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 45
Registrován: 08 pro 2013, 17:38
Simoleony: 53

Re: převzetí opuštěného města

Příspěvekod Siegraine » 29 pro 2013, 22:10

krve...veci z limitované edice nevlastníš..a proto mesto s týmto obsahem neprevezmeš :/
Tahle vež je skvelá!

Návod "Leave™" -> Ako opustiť nechcené mesto

CPU: AMD Athlon II X3 3,2GHz GPU: Ati Sapphire HD 5670 512MB GDDR5 LowProfile RAM: 3GB HDD: 125GB / 256GB
Resolution: 1366x768 Down/Up: 30 / 4 Mbps
Uživatelský avatar
Siegraine
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 278
Registrován: 18 lis 2013, 19:30
Bydliště: Vež OmegaCo, druhé bytové patro stredne bohatej vrstvy, byt číslo 785AB
Simoleony: 253
Jméno na Originu: MystoganFT

Re: převzetí opuštěného města

Příspěvekod Krvezbrote » 29 pro 2013, 23:48

Siegraine píše:krve...veci z limitované edice nevlastníš..a proto mesto s týmto obsahem neprevezmeš :/

To bych jim ještě tak neupíral a bez řečí (no trochu brblání ano) bych město obešel obloukem, ale když vše zbourám a zbude jen prázdné pole? Nemoci to převzít jen z toho důvodu, že na tom jsou otisky nebezpečně jiné verze? Neštve mě to kvůli přebrání jako takovému, ale v důsledku těchto omezení se může lehce zabít jinak dobře rozjetý a fungující region. Dovolím si pak nechat volný přístup všem?

Jak jsem už někomu psal, teď chápu to šílené číslo co dává EA na vědomí ohledně doposud založených regionů a měst ...

ps. škoda, že jsem se dnes nepodíval jakou verzi měl Jose po kterým jsem úspěšně přebral město. Jen tak pro zajímavost.
Hraji sice nepravidelně dle množství práce, ale vždy rád. ;)
Uživatelský avatar
Krvezbrote
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 68
Registrován: 22 lis 2013, 21:08
Bydliště: Brno
Simoleony: 80
Jméno na Originu: Krve

Re: převzetí opuštěného města

Příspěvekod RainbowShaggy » 30 pro 2013, 03:24

Jop, těchto témat už tu taky pár je a jak píšu pořád dokola, taky se mi ještě za celou dobu nepodařilo převzít žádné město a taky bych rád uvítal, kdyby se dalo převzít i bez toho obsahu, který nevlastním a buď by budovy, které nevlastním zčernaly a musely by se zbourat a nebo by to vypsalo aspoň který obsah mi chybí, ale první možnost je určitě lepší.
Obrázek
CPU: Intel® Core™ i5-2380P CPU @ 3.10GHz RAM: 12,0 GB GPU: Ati Sapphire HD 5670 512MB GDDR5 Rozlišení: 1280x1024 x2 HDD: 2 TB OS:Windows 8.1 Pro Down/Up: 120/12 Mbps
Uživatelský avatar
RainbowShaggy
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 76
Registrován: 17 čer 2013, 20:38
Bydliště: Equestria, Ponyville
Simoleony: 83
Jméno na Originu: RainbowShaggy

Re: převzetí opuštěného města

Příspěvekod Krvezbrote » 30 pro 2013, 17:43

Tak nějak. Vždyť i pro ně by to byl plus, kdyby to napsalo: "hele, buď si koupíš dodatek xyz nebo to nepřevezmeš". Určitě bych se alespoň zamyslel jestli mi to stojí za to.
Hraji sice nepravidelně dle množství práce, ale vždy rád. ;)
Uživatelský avatar
Krvezbrote
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 68
Registrován: 22 lis 2013, 21:08
Bydliště: Brno
Simoleony: 80
Jméno na Originu: Krve

Předchozí

Zpět na Poradna

 Vlastní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron