dovoz, vývoz, využití surovin

Nevíte si rady s něčím ve hře nebo vás zajímá proč se dějí různé události, kterým nemůžete přijít na kloub? Zeptejte se zde

dovoz, vývoz, využití surovin

Příspěvekod Radys » 08 zář 2013, 17:22

Jak vlastně funguje obchodní centrum a obchodní depo.
Zničeho nic mi totiž přestala vyrábět fabrika procesory kvůli nedostatku plastu.
Depa mám dvě, centrum jedno, plný sklady plastu, maximum aut a nikdo je do fabriky nevozí.
Nějak nechápu jak to nastavit. Zdroj dovážet ale současně využít pro vlastní potřebu, nebo jak to nastavit Vyzkoušel jsem různý kombinace ale nic.
Fabrika stojí, žere peníze a nevydělává. Zkoušel jsem vypnout, zapnout hru, vypnout zapnout fabriky a depa a pořád nic.
Radys
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 8
Registrován: 24 srp 2013, 23:29
Simoleony: 0
Jméno na Originu: Raddyss



Re: dovoz, vývoz, využití surovin

Příspěvekod nirasa » 09 zář 2013, 08:15

Taky se mi to už párkrát stalo. Pomohlo mi v továrně, která má plné sklady smazat všechny garáže s autama a okno zavřít. Na chvilku byla bez aut. Pak jsem garáže znova postavila.
Pokud nepomohlo tohle, pomohla ta samá strategie u depa nebo obchodního centra.
Procesor AMD X2 - 3,11 GHz, RAM 4GB, ssd 256GB. nVidia GeForce 9800GTX+. Monitor 1680x1050. Dualboot Windows 7 a Xubuntu studio 14.04, speciální vydání pro audio a video. Download/upload: 42.388 Mbit/1.926 Mbit
Kanál na YouTube.
Uživatelský avatar
nirasa
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 181
Registrován: 09 čer 2013, 09:33
Bydliště: Horní Újezd
Simoleony: 185
Jméno na Originu: nirasa

Re: dovoz, vývoz, využití surovin

Příspěvekod Radys » 09 zář 2013, 22:35

Dnes jsem na to taky přišel.
Zboural jsem všechny garáže v depu a postavil nový. Ono totiž jde o to že se ta auta někde ztratí. Já stavím velké dílo a když kliknu na zameření města - obchod, tak abych viděl kde jsou auta, tak v Arcologii jich je zaseknutejch hromada.
Takže občas kontrolovat kde jsou všechna auta.
Radys
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 8
Registrován: 24 srp 2013, 23:29
Simoleony: 0
Jméno na Originu: Raddyss


Zpět na Poradna

 Vlastní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

cron