Nedostatečná přeprava nákladů

Nevíte si rady s něčím ve hře nebo vás zajímá proč se dějí různé události, kterým nemůžete přijít na kloub? Zeptejte se zde

Nedostatečná přeprava nákladů

Příspěvekod svorcj » 25 zář 2013, 18:57

Opuštěná komerční budova z důvodu: Nedostatečná přeprava nákladů. Jak tento problém řešit?
svorcj
Poznávající člen
Poznávající člen
 
Příspěvky: 23
Registrován: 28 srp 2013, 13:35
Simoleony: 1
Jméno na Originu: svorcj



Re: Nedostatečná přeprava nákladů

Příspěvekod svorcj » 26 zář 2013, 08:28

Už jsem to přišel...
Problém tkví ve velkém množství neuskutečněných objednávek simíků. Zřejmě je v té hlášce chyba v překladu. Když jde simík nakupovat, musí ten výrobek (náklad) někdo vyrobit. Komerční budovy výrobky prodávají a pokud nemají už co simíkům nabídnout, nahlásí hlášení: že je nedostatečná přeprava nákladů. Ve skutečnosti jde ale o výrobu výrobků, které se vyrábějí v industriálních budovách. V přehledu, když se klikne na obyvatelstvo v sekci průmysl je toto krásně vidět. Je tam jasně patrné, kolik výrobků si potřebují simíci koupit a kolik se jich vyrábí, nebo dováží z jiného města, pokud tyto dvě nebo tři čísla nesladíte, tak komerční budovy budou hlásit nedostatečnou přepravu nákladů.
svorcj
Poznávající člen
Poznávající člen
 
Příspěvky: 23
Registrován: 28 srp 2013, 13:35
Simoleony: 1
Jméno na Originu: svorcj

Re: Nedostatečná přeprava nákladů

Příspěvekod wllthwsp » 23 srp 2014, 15:50

Co přeprava nákladu mezi městy? Někdy to funguje, někdy ne. Aktuálně mám vytvořeny 2 města - jedno nemá průmyslové zóny a potřebuje přepravu nákladu, druhé je ze zásady industriální a vyrábí velký nadbytek. Přesto města mezi sebou nepřipravují. V obou jsou Ústředí obchodu a obchodní depa, ani to ale nepomáhá.
wllthwsp
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 1
Registrován: 23 srp 2014, 15:44
Simoleony: 1
Jméno na Originu: wllthwsp

Re: Nedostatečná přeprava nákladů

Příspěvekod Frufran » 07 led 2015, 00:28

Ahoj všichni, ač píši první příspěvek, již zde mám lecos přečtené. Jen pro úvod a dost OT ;)

Prosím, jak vyřešit tento problém? Respektive v čem to tkví a jak to mohu ovlivnit... Zkoušel jsem depa, jinou pozici komerčních budov a nic...prostě netuším co s tím. Díky!
Frufran
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 1
Registrován: 07 led 2015, 00:25
Simoleony: 1
Jméno na Originu: Frufrak


Zpět na Poradna

 Vlastní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků

cron