změna počítače

Nevíte si rady s něčím ve hře nebo vás zajímá proč se dějí různé události, kterým nemůžete přijít na kloub? Zeptejte se zde

změna počítače

Příspěvekod envulos » 26 říj 2013, 12:48

Ahoj, mám ASUS s procesorem AMD Turion X2 Ultra 64, bude to stačit? Ostatní věci, co jsou vyžadovány můj notebook splňuje... Dále se chci zeptat, šetříme na notebook od Applu, mám účet u Originu a chci si SimCity koupit, můžu pak přejít na nový notebook aniž bych musel hru znovu kupovat? Díky moc za odpověď!
envulos
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 1
Registrován: 26 říj 2013, 12:42
Simoleony: 0



Re: změna počítače

Příspěvekod nirasa » 27 říj 2013, 10:24

Pokud tvůj notebook splňuje požadavy na hardware, hra ti na něm pojede.

A k druhému dotazu:
SC5 si sice koupíš na dvd, ale jsou to jen startovací soubory. Musíš při instalaci hry založit svůj účet na Originu (a zapamatovat si údaje, které jsis zvolil), teprve pak se ti hra z jejich webu stáhne a nainstaluje si všechny záplaty. Pokud chceš hru do jiného pc, není problém se zase na web Originu přihlásit, stáhnout si program, zadat při instalaci údaje ze svého účtu a svůj produktový klíč (budeš ho mít ve svém profilu na webu) a opět si hru stáhnout.
Nemusíš kupovat opět tu samou hru do jiného pc. Má to podmínku: hru na starém pc nikdo nesmí používat v tom samém čase kdy hraješ na novém pc, protože se při hraní spojuje s webem Originu. Firma by ve velmi krátkém čase odhalila, že máš hru na dvou pc a nepustila by tě nějakou dobu k hraní.
Procesor AMD X2 - 3,11 GHz, RAM 4GB, ssd 256GB. nVidia GeForce 9800GTX+. Monitor 1680x1050. Dualboot Windows 7 a Xubuntu studio 14.04, speciální vydání pro audio a video. Download/upload: 42.388 Mbit/1.926 Mbit
Kanál na YouTube.
Uživatelský avatar
nirasa
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 181
Registrován: 09 čer 2013, 09:33
Bydliště: Horní Újezd
Simoleony: 185
Jméno na Originu: nirasa


Zpět na Poradna

 Vlastní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron