MŘÍŽKA a GRAFIKA

Nevíte si rady s něčím ve hře nebo vás zajímá proč se dějí různé události, kterým nemůžete přijít na kloub? Zeptejte se zde

MŘÍŽKA a GRAFIKA

Příspěvekod ADAM » 09 pro 2013, 15:45

Čaute, nevím jak se to stalo, ale nějakým záhadným způsobem se mi totálně pokazila grafika ve hře. Hru jsem hrál tak 4 dny bez problémů až do teď. Zničeho nic se mi objevila mřížka, která nejde žádný způsobem vypnout. Na internetu jsem se dočetl, že by se měla dát vypnout pomocí klávesy ALT, ale marně. Vůbec to nefungovalo a mě to vážně vadí. A další problém, který se mi objevil je, že při rolování obrazovky do stran, se mi jakoby ,,mlží,, obraz a všechny budovy se rozmáznou. Vůbec mi to dřív nedělalo a to jsem měl kvalitu nastavenou na maximum. Ted jsem stihl zkusit snad všechny varianty nastavení ohledně grafiky a je to pořád na nic. Kdysi bílý magistrát, je ted celý šedý a vypadá jak ohořelý a to všechny budovy. Jsem už z toho úplně na nervy a musím to opravit !! Pomůže mi prosím někdo?? díky moc !! :?
ADAM
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 1
Registrován: 09 pro 2013, 15:40
Simoleony: 5
Jméno na Originu: adam



Re: MŘÍŽKA a GRAFIKA

Příspěvekod notforfloo » 12 pro 2013, 11:35

Zkus sem hodit screen. Jinak to vypadá, že máš nejspíš nějaký filtr nebo ti odchází monitor a nebo grafika :roll:
CPU TYPE: Intel® Core™ i5-2430M CPU @ 2.40GHz SYSTEM MEMORY: 8.5 GB VIDEO CARD: NVIDIA GeForce GT 540M 4.24 GB RESOLUTION: 1366x768 HARD DISK: 179.94 GB (SSD) DOWNLOAD SPEED: 2.49 MB/s (19.9 mbps)

SimCity fórum na Facebooku
Uživatelský avatar
notforfloo
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 324
Registrován: 12 dub 2013, 15:56
Simoleony: 255
Jméno na Originu: notforfloo

Re: MŘÍŽKA a GRAFIKA

Příspěvekod TechM4nCZ » 28 pro 2013, 21:50

to že se ti budovy jakoby rozmáznou to mam taky to se da nastavit že při rolování do stran se to mírně nebo i více rozmázne ale nevim jak u tebe no
TechM4nCZ
Poznávající člen
Poznávající člen
 
Příspěvky: 35
Registrován: 01 říj 2013, 19:31
Simoleony: 32
Jméno na Originu: TechM4nCZ


Zpět na Poradna

 Vlastní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků

cron