Opět mrakodrapy.

Nevíte si rady s něčím ve hře nebo vás zajímá proč se dějí různé události, kterým nemůžete přijít na kloub? Zeptejte se zde

Opět mrakodrapy.

Příspěvekod geron552 » 27 pro 2013, 13:42

Ahojte,
někde na tomto forum jsem četl, že když chci dosáhnout mrakodrapu, tak mám stavět ty nejlepší parky.
Přesně toto jsem udělal. Stavím vedle sebe 3x parky a mrakodrapy nikde nemám.. :(
Zatím jsem dosáhl pouze vil.

Pomůžete mi prosím jak je postavit ?

Díky
geron552
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 4
Registrován: 23 říj 2013, 11:48
Simoleony: 15
Jméno na Originu: geron55222



Re: Opět mrakodrapy.

Příspěvekod Craftmanek » 27 pro 2013, 13:59

musí být štastný, být bez kriminality a mít nízké daně většinou za těchto podmínek ti vznikne mrakodrap
Po roce ZPĚT :D ! :D ! :D ! :D
Craftmanek
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 117
Registrován: 25 pro 2013, 08:52
Bydliště: Region Clearwater v MegaCity
Simoleony: 150
Jméno na Originu: Craftmanek

Re: Opět mrakodrapy.

Příspěvekod Krvezbrote » 27 pro 2013, 14:32

Parků nemusíš mít ani tolik, stačí jen aby se ti pomocí nich zvedla hodnota pozemků na max. Pak, jak už bylo řečeno, stačí jen aby byli šťastní a domky se ti pomalu začnou měnit v mrakodrapy. A šťastní je takovej ten guláš policie, zdravotníků, hasičů, dobrých obchodů, solidní práce, energií, ... protože to je to co přivede dobře situované člobrdíky, kteří budou mít na takové bydlení prachy :) Prostě, ono se to časem vybuduje.

Edit: Ještě jsem zapomněl - silnici ke které je pozemek vázán musí být na max. U polňačky se prostě mrakodrap nevyjímá dobře :)
Hraji sice nepravidelně dle množství práce, ale vždy rád. ;)
Uživatelský avatar
Krvezbrote
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 68
Registrován: 22 lis 2013, 21:08
Bydliště: Brno
Simoleony: 80
Jméno na Originu: Krve


Zpět na Poradna

 Vlastní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků

cron