Druhé město

Nevíte si rady s něčím ve hře nebo vás zajímá proč se dějí různé události, kterým nemůžete přijít na kloub? Zeptejte se zde

Druhé město

Příspěvekod geron552 » 30 pro 2013, 19:11

Zdravím,
před chvílí jsem si vytvořil druhé město s umýslem, že v něj budu pouze těžit uhlí, které se bude dovážet do hlavního města kde bych ho využil nebo prodal.
Umístil jsem tedy uhel.důl a v prvním městě jsem umístil obchodní centrum.
Jenže vozy nedovážejí uhlí u druhého město do prvního..

Nevíte jak to mám tedy zajistit ?
Díky
geron552
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 4
Registrován: 23 říj 2013, 11:48
Simoleony: 15
Jméno na Originu: geron55222



Re: Druhé město

Příspěvekod Kolousek001 » 30 pro 2013, 19:37

Já myslel že to nejde. Teda jakoby logicky, protože nemůžeš mít zapnutý obě města zároveň. Myslel sem si že to tak budeme dělat s kámošem, ale jediný co de mu to zboží posílat, jenže to je celkem o ničem se pořád dívat na sklad kdy se naplní a pak to složitě přeposílat.

Navíc když si to vemu logicky ty v tom městě který nejseš tak to jakoby "spí" takže bys to tam neměl jak dovážet a zpracovávat a naopak.
Kolousek001
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 45
Registrován: 08 pro 2013, 17:38
Simoleony: 53

Re: Druhé město

Příspěvekod TechM4nCZ » 30 pro 2013, 23:12

nojo ale kdyš to tak vemeš tak kdyš do toho města posíláš splašky ke zpracování nebo kupuješ elektriku nebo vodu nebo zdílíš služby tak ti to to město pořát obstarává proč to tak nemůže být i se zdroji že by se dalo nastavit že do toho a toho města chceš převáže třeba ropu k dalšímu zpracování protože ti tam třeba už došla nebo nedokážež uspokojit poptávku tak je to celkem blbý jistě by se dalo vymyslet jak by to šlo že bys v každym měste musel mít obchodní depo nebo centrum kam by se ty zdroje vozily a pak už bys jen nastavil co kam a kolik třeba jistě to druhý město by z toho neprofitovalo ale až kdybys ho zase zapnul protože vždycky se píše jakej to město má problém a často se stává že tam je "Potřebuje surovou ropu" nebo "Potřebuje uhlí"
TechM4nCZ
Poznávající člen
Poznávající člen
 
Příspěvky: 35
Registrován: 01 říj 2013, 19:31
Simoleony: 32
Jméno na Originu: TechM4nCZ

Re: Druhé město

Příspěvekod Kolousek001 » 31 pro 2013, 00:07

Tak u splašků je to jedno. To město spí takže má svojí spotřebů splašků danou, tím může uvolnit místo pro tebe am můžeš ta posílat kolik chceš dokud to nezaplníš.
Kolousek001
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 45
Registrován: 08 pro 2013, 17:38
Simoleony: 53

Re: Druhé město

Příspěvekod Krvezbrote » 31 pro 2013, 02:32

Takhle to (možná bohužel) nefunguje. Nákup a prodej vytěžené suroviny nebo vyrobeného zboží se provádí na virtuální magický trh. Prostě se prodají do nicoty a máš peníze .. nebo se z nicoty dovezou a zaplatíš.

Na to abys těžil nepotřebuješ tak moc město rozvinout, to máš skoro za pár minut. Pak jen těžit a prodávat a jako dar posílat jednou za čas utržené peníze. Je to rychlejší a jednodušší.
Hraji sice nepravidelně dle množství práce, ale vždy rád. ;)
Uživatelský avatar
Krvezbrote
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 68
Registrován: 22 lis 2013, 21:08
Bydliště: Brno
Simoleony: 80
Jméno na Originu: Krve

Re: Druhé město

Příspěvekod TechM4nCZ » 31 pro 2013, 10:55

a navíc když to druhý město není tvoje a ten hráč zrovna je online tak to město nespí jenom z tvýho pohledu to tak vypadá ale nespí
TechM4nCZ
Poznávající člen
Poznávající člen
 
Příspěvky: 35
Registrován: 01 říj 2013, 19:31
Simoleony: 32
Jméno na Originu: TechM4nCZ


Zpět na Poradna

 Vlastní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

cron