Problém se spuštěním

Nevíte si rady s něčím ve hře nebo vás zajímá proč se dějí různé události, kterým nemůžete přijít na kloub? Zeptejte se zde

Problém se spuštěním

Příspěvekod Fanousek300_CZ » 03 led 2014, 14:23

Dobrý den, koupil jsem si hru SimCity 5 a po nainstalovaní vše proběhlo bez problému. Dnes neboli třetí den po nainstalování jsem si zapl origin spustil hru SimCity kde se mi ukázala jako vždy tabulka se servery. Dal jsem spustit a když jsem počkal asi 10 minut nic se mi neukázalo. Když jsem ji chctěl zapnout znovu. Napsalo mi to že je hra zapnutá. Zkoušel jsem zresetovat origin, ale znovu mi napsalo že hru musím nejdřív ukončit. Ale já jsem ji neměl zapnutou. Když jsem asi 3x vypnul ''ručně'' Počítač (ručně, protože když jsem to zkusil v PC vyrestartovat znovu mi to napsalo že musím první ukončit origin který ukončit nešel díky simcity ) po zapnutí jsem to zkusil znovu ale pokaždé se mi to nezaplo. Proto vás žádám co s tímhle problémem udělat. Děkuji za odpověď.
Fanousek300_CZ
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 1
Registrován: 03 led 2014, 14:17
Simoleony: 5
Jméno na Originu: Kulic300_CZ



Re: Problém se spuštěním

Příspěvekod nirasa » 03 led 2014, 16:22

Vítám tě na našem fóru.
Hra ten první den šlapala normálně? Shodil jsi hru i s Originem ve Správci úloh? = tohle mi pomáhá. Párkrát se mi stalo, že jsem musela hru ručně a natvrdo shodit i s Originem, ale pak šlapala normálně. Někdy mi hra hlásí, že nejsou dostupné servery, ale vím, že dostupné jsou. Pomůže chvilku počkat a hru spustit znova.
Pokud ti to nepůjde, znova se ozvi.
Procesor AMD X2 - 3,11 GHz, RAM 4GB, ssd 256GB. nVidia GeForce 9800GTX+. Monitor 1680x1050. Dualboot Windows 7 a Xubuntu studio 14.04, speciální vydání pro audio a video. Download/upload: 42.388 Mbit/1.926 Mbit
Kanál na YouTube.
Uživatelský avatar
nirasa
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 181
Registrován: 09 čer 2013, 09:33
Bydliště: Horní Újezd
Simoleony: 185
Jméno na Originu: nirasa


Zpět na Poradna

 Vlastní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků

cron