Obchodní centrum - vlaky

Nevíte si rady s něčím ve hře nebo vás zajímá proč se dějí různé události, kterým nemůžete přijít na kloub? Zeptejte se zde

Obchodní centrum - vlaky

Příspěvekod Kolousek001 » 09 led 2014, 13:02

Zdravím, možná blbá otázka. Mám v ropným městě obchodní centrum, ale díky retardovaný dopravě totálně nestíhá odvážet materiál mám třeba skladiště plný plastů tak sem to chtěl sksuit napojit na koleje, jenže bohužel centurm je na místě kam koleje už napojit nemůžu, tak sem ho postavil a napojil na koleje trochu vedle, ale jak sem zjistil, takle to asi nefunguje, protože vlaky tam nic nepřiváží ani neodváží. To vážně to vlakový depo musí bejt uplně nacpaný na samotným centru aby s ním splynulo? Vím že je to celkem logický, ale já už to takle neudělám bych musel totálně překopat velkou část města kde těžím ropu a rafinuju jí :/
Kolousek001
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 45
Registrován: 08 pro 2013, 17:38
Simoleony: 53



Re: Obchodní centrum - vlaky

Příspěvekod Krvezbrote » 10 led 2014, 15:27

Pokud se ti podařilo napojit vlakovou rampu obchodního centra na koleje, měl by vlak fungovat. Možná jen špatně rozumím tomu co máš na mysli.
Koleje můžeš natáhnout prakticky kamkoli (mosty, tunely), takže mohou přijít za obchodním centrem stejně jako můžeš postavit centrum blízko kolejí.

Jinak, v naftovém městě bys měl být s penězi v pohodě, takže jakákoli, i větší, přestavba by neměla být problém. ;)
Hraji sice nepravidelně dle množství práce, ale vždy rád. ;)
Uživatelský avatar
Krvezbrote
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 68
Registrován: 22 lis 2013, 21:08
Bydliště: Brno
Simoleony: 80
Jméno na Originu: Krve

Re: Obchodní centrum - vlaky

Příspěvekod Kolousek001 » 10 led 2014, 18:53

Myšleno to bylo tak že vlakový depo bylo od toho centrum trochu vzdálený. Koleje sem napojil na železniční trať ale depo zdá se nefungovalo. Pak sem ho ale zbořil a postavil znova a už zdá se funguje, asi nějakej bug. Jinak mám ho poprvý a je to super věc, krásně stíhá odvářžet narozdíl od aut který sou uplně k ničemu ...
Kolousek001
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 45
Registrován: 08 pro 2013, 17:38
Simoleony: 53


Zpět na Poradna

 Vlastní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků