Získavání suroviny kov a slitina

Nevíte si rady s něčím ve hře nebo vás zajímá proč se dějí různé události, kterým nemůžete přijít na kloub? Zeptejte se zde

Re: Získavání suroviny kov a slitina

Příspěvekod Krvezbrote » 17 led 2014, 14:17

HráčSteve píše:S bratrem hrajeme ve vlastním regionu a stavíme společně letiště. A nedaří se nám sesbírat suroviny kov a slitina. Prosím o poradit? Díky za odpověď.

Zkus si projít tohle http://simcityforum.cz/viewtopic.php?f=17&t=6063, třeba ti to pomůže. Řešili se tam i problémy kolem recyklačního centra.
Hraji sice nepravidelně dle množství práce, ale vždy rád. ;)
Uživatelský avatar
Krvezbrote
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 68
Registrován: 22 lis 2013, 21:08
Bydliště: Brno
Simoleony: 80
Jméno na Originu: Krve



Re: Získavání suroviny kov a slitina

Příspěvekod Kolousek001 » 17 led 2014, 14:21

Já postavil zatím taky jen 2 to první bylo myslím bez problému ale teď kdy sem stavěl solární farmu ze třech měst a úspěšně jí dostavěl ale z jednoho města tam vidím arcologii dostavěnou, kterou sem nedával schválit ale přesto tam stojí ani zdroje na ní nemohli bejt. takže mám celej region zničenej. Díky EA
Kolousek001
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 45
Registrován: 08 pro 2013, 17:38
Simoleony: 53

Re: Získavání suroviny kov a slitina

Příspěvekod Krvezbrote » 18 led 2014, 21:19

Njn, to jsou ty "drobnosti", které jim v konečném součtu vždy odeženou hráče. :(
Hraji sice nepravidelně dle množství práce, ale vždy rád. ;)
Uživatelský avatar
Krvezbrote
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 68
Registrován: 22 lis 2013, 21:08
Bydliště: Brno
Simoleony: 80
Jméno na Originu: Krve

Re: Získavání suroviny kov a slitina

Příspěvekod Kolousek001 » 18 led 2014, 21:39

Člověk si řekne dyt je to jedno. Ale mě nebaví furt stavět nový města a tak siu chci postavit celej region, můj cíl je postavit Velký dílo a pak města tak nějak zdokonalovat a jenom se jima kochat, ale když vám to takle poser*** taková blbost hned vám spadne úsměv na tváři...
Kolousek001
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 45
Registrován: 08 pro 2013, 17:38
Simoleony: 53

Předchozí

Zpět na Poradna

 Vlastní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron