Prázdný seznam přátel

Nevíte si rady s něčím ve hře nebo vás zajímá proč se dějí různé události, kterým nemůžete přijít na kloub? Zeptejte se zde

Prázdný seznam přátel

Příspěvekod Sierpe » 19 bře 2014, 13:06

ahoj všichni včera jsem si pořídil Simcity a začal hrát. Co mě zaráží je to že mám ve hře prázdný frendly list a nemůžu nikoho pozvat do hry (přitom na originu přátelé mam i se stejnou hrou). Když dám do seznamu vyhledat přátele podle přezdívky tak mě je sice najde ale nikde nevidím možnost přidat do seznamu. Nevíte kde je chyba?
CPU:Intel i5 3570K, GPU:MSI N670 Power Edition OC 2GB,
RAM:Kingston HyperX 2x4GB 1600MHz DDR3, HDD:WD Black 2TB 64MB,POWER:Seasonic M12II-620,
OTHER:FRACTAL DESIGN Define R3, NOCTUA NH-U9B/NF-P14-FLX,
Logitech G700/G110/G35/Z323/EIZO FS2332
Uživatelský avatar
Sierpe
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 2
Registrován: 19 bře 2014, 12:54
Simoleony: 6
Jméno na Originu: Sierpe_Gordy_CZ



Re: Prázdný seznam přátel

Příspěvekod BRUTUS7566 » 19 bře 2014, 15:46

Skús im poslať žiadosť o priatelstvo v simcity.Alebo poslať otázku na offico podporu simcity.
BRUTUS7566
Poznávající člen
Poznávající člen
 
Příspěvky: 32
Registrován: 01 bře 2014, 23:59
Simoleony: 56
Jméno na Originu: BRUTUS7566

Re: Prázdný seznam přátel

Příspěvekod Peter97 » 19 bře 2014, 16:15

Sierpe píše:ahoj všichni včera jsem si pořídil Simcity a začal hrát. Co mě zaráží je to že mám ve hře prázdný frendly list a nemůžu nikoho pozvat do hry (přitom na originu přátelé mam i se stejnou hrou). Když dám do seznamu vyhledat přátele podle přezdívky tak mě je sice najde ale nikde nevidím možnost přidat do seznamu. Nevíte kde je chyba?

nemas nahodou dany offline rezim? singleplayer ?? ono sa to prepina v hlavnom menu a ked hej, tak preto
Petrol Bay.... to najlepšie miesto pre život .... ;)
Uživatelský avatar
Peter97
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 89
Registrován: 24 led 2014, 20:19
Bydliště: Petrol Bay 21
Simoleony: 117
Jméno na Originu: PuKiSVK

Re: Prázdný seznam přátel

Příspěvekod Sierpe » 19 bře 2014, 18:00

Peter97 píše:
Sierpe píše:ahoj všichni včera jsem si pořídil Simcity a začal hrát. Co mě zaráží je to že mám ve hře prázdný frendly list a nemůžu nikoho pozvat do hry (přitom na originu přátelé mam i se stejnou hrou). Když dám do seznamu vyhledat přátele podle přezdívky tak mě je sice najde ale nikde nevidím možnost přidat do seznamu. Nevíte kde je chyba?

nemas nahodou dany offline rezim? singleplayer ?? ono sa to prepina v hlavnom menu a ked hej, tak preto


nene taková lama zase nejsu :D Ale už je to vyřešené přes podporu EA. Ač je to divné a origin byl nově nainstalovaný a aktualizovaný chtělo to ho odinstalovat smazat z registru a nainstalovat znovu. Po té zaškrtnout i beta aktualizace a vypnout a zapnout..už to jde
CPU:Intel i5 3570K, GPU:MSI N670 Power Edition OC 2GB,
RAM:Kingston HyperX 2x4GB 1600MHz DDR3, HDD:WD Black 2TB 64MB,POWER:Seasonic M12II-620,
OTHER:FRACTAL DESIGN Define R3, NOCTUA NH-U9B/NF-P14-FLX,
Logitech G700/G110/G35/Z323/EIZO FS2332
Uživatelský avatar
Sierpe
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 2
Registrován: 19 bře 2014, 12:54
Simoleony: 6
Jméno na Originu: Sierpe_Gordy_CZ

Re: Prázdný seznam přátel

Příspěvekod Peter97 » 19 bře 2014, 18:23

Sierpe píše:
Peter97 píše:
Sierpe píše:ahoj všichni včera jsem si pořídil Simcity a začal hrát. Co mě zaráží je to že mám ve hře prázdný frendly list a nemůžu nikoho pozvat do hry (přitom na originu přátelé mam i se stejnou hrou). Když dám do seznamu vyhledat přátele podle přezdívky tak mě je sice najde ale nikde nevidím možnost přidat do seznamu. Nevíte kde je chyba?

nemas nahodou dany offline rezim? singleplayer ?? ono sa to prepina v hlavnom menu a ked hej, tak preto


nene taková lama zase nejsu :D Ale už je to vyřešené přes podporu EA. Ač je to divné a origin byl nově nainstalovaný a aktualizovaný chtělo to ho odinstalovat smazat z registru a nainstalovat znovu. Po té zaškrtnout i beta aktualizace a vypnout a zapnout..už to jde

sorry no obcas aj take malickosti pri niektorych ludi sposobuju taketo "problemy" :D :D
Petrol Bay.... to najlepšie miesto pre život .... ;)
Uživatelský avatar
Peter97
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 89
Registrován: 24 led 2014, 20:19
Bydliště: Petrol Bay 21
Simoleony: 117
Jméno na Originu: PuKiSVK


Zpět na Poradna

 Vlastní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků