Propojenost měst v regionu

Nevíte si rady s něčím ve hře nebo vás zajímá proč se dějí různé události, kterým nemůžete přijít na kloub? Zeptejte se zde

Propojenost měst v regionu

Příspěvekod Sigillare » 21 dub 2014, 09:28

Simcity hraju pár dní. Nějaké mechanismy jsme už pochopil a jiné si chci potvrdit. Chápu správné, že poptávka po čtvrtích je například u dvou měst vlastně propojena? Rozehrál jsem si jeden region, kde v jednom městě už není, kde stavět.
Něco co by jste mi mohli poradit v rámci jednoho regionu na co se soustředit?
Teď budu stavět lodní dopravu a v jednom městě není dostatek dělníků. Je šance, že přijedou z toho druhého města?
Sigillare
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 4
Registrován: 21 dub 2014, 08:58
Simoleony: 8
Jméno na Originu: Sigillare



Re: Propojenost měst v regionu

Příspěvekod Peter97 » 21 dub 2014, 16:20

Sigillare píše:Simcity hraju pár dní. Nějaké mechanismy jsme už pochopil a jiné si chci potvrdit. Chápu správné, že poptávka po čtvrtích je například u dvou měst vlastně propojena? Rozehrál jsem si jeden region, kde v jednom městě už není, kde stavět.
Něco co by jste mi mohli poradit v rámci jednoho regionu na co se soustředit?
Teď budu stavět lodní dopravu a v jednom městě není dostatek dělníků. Je šance, že přijedou z toho druhého města?

jj, ono to funguje vlastne tak, ze ked v jednom meste nemas dost delnikov (tvoj pripad) a v druhom su ludia bez prace, tak pridu makat k tebe :D
ja vzdy staviam dve mesta, prve cisto na hutnicky priemysel (uhlie, zelezo, ropa) a z toho financujem svoje druhe cisto hazardne mesto :)
Petrol Bay.... to najlepšie miesto pre život .... ;)
Uživatelský avatar
Peter97
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 89
Registrován: 24 led 2014, 20:19
Bydliště: Petrol Bay 21
Simoleony: 117
Jméno na Originu: PuKiSVK

Re: Propojenost měst v regionu

Příspěvekod Sigillare » 22 dub 2014, 15:01

Dělníci jsou jen při silnici s nízkou hustotou? Kolik domů je potřeba, aby zaplnili místa v jaderný elektrárně?
Jak funguje specializace těžba ruda a uhlí, protože jsem nikdy neměl v účetnictví plusový hodnoty u specializace města?
Sigillare
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 4
Registrován: 21 dub 2014, 08:58
Simoleony: 8
Jméno na Originu: Sigillare

Re: Propojenost měst v regionu

Příspěvekod Peter97 » 25 dub 2014, 18:18

Sigillare píše:Dělníci jsou jen při silnici s nízkou hustotou? Kolik domů je potřeba, aby zaplnili místa v jaderný elektrárně?
Jak funguje specializace těžba ruda a uhlí, protože jsem nikdy neměl v účetnictví plusový hodnoty u specializace města?

Dělníci jsou jen při silnici s nízkou hustotou? ----> nie nie su, su aj v bytoch, panelakoch, akurat ked nemaju pracu tak tie domy opustaju lebo so stupnujucou hodnotou pozemkou, maju vacsie poziadavky a ak ich nesplnas, odstahuju sa .) a pocet delnikov zavisi od toho, ake mas skoly :)
Kolik domů je potřeba, aby zaplnili místa v jaderný elektrárně? -----------> nejde o pocty, ide o to ci mas vystudovanych ludi, na ziactok staci aj uhelna :D
Jak funguje specializace těžba ruda a uhlí, protože jsem nikdy neměl v účetnictví plusový hodnoty u specializace města? -------------> ono to je tak, ze ta specializacia na tazbu, neni vydno kladne hodnoty v rozpocte, podla rozpoctu prerabas, no opak je pravodou, zarabas a to kralovsky. Ono je to tak, ze za uhlie, rudu atd dostavas ako keby hotove prachy, kolko si dostal, to uvidis nalavo v rozpoctovej tabulke :)
Petrol Bay.... to najlepšie miesto pre život .... ;)
Uživatelský avatar
Peter97
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 89
Registrován: 24 led 2014, 20:19
Bydliště: Petrol Bay 21
Simoleony: 117
Jméno na Originu: PuKiSVK

Re: Propojenost měst v regionu

Příspěvekod Sigillare » 04 kvě 2014, 12:49

Jakž takž jsem hru pochopil, ale příjde mi, že i po zaplnění regionu je hra dál nudná...občas celý město přestavím, ale dělat to donekonečna no nevím. Starší sim city mi přišli návykovější. Co v regionu dál děláte???
Sigillare
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 4
Registrován: 21 dub 2014, 08:58
Simoleony: 8
Jméno na Originu: Sigillare

Re: Propojenost měst v regionu

Příspěvekod HráčSteve » 04 kvě 2014, 16:48

Ahoj, možná se dočkáš v další aktualizaci 11. Já třeba když postavím město, tak se o něj starám, pak třeba když vydělává tak začnu stavět si další město.
Uživatelský avatar
HráčSteve
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 137
Registrován: 31 pro 2013, 10:28
Simoleony: 434
Jméno na Originu: HracSteve

Re: Propojenost měst v regionu

Příspěvekod Peter97 » 04 kvě 2014, 20:32

Sigillare píše:Jakž takž jsem hru pochopil, ale příjde mi, že i po zaplnění regionu je hra dál nudná...občas celý město přestavím, ale dělat to donekonečna no nevím. Starší sim city mi přišli návykovější. Co v regionu dál děláte???

experimentuj, skusaj nove veci,osobne teraz skusam nove mody, takze zabavnejsie :)
Petrol Bay.... to najlepšie miesto pre život .... ;)
Uživatelský avatar
Peter97
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 89
Registrován: 24 led 2014, 20:19
Bydliště: Petrol Bay 21
Simoleony: 117
Jméno na Originu: PuKiSVK


Zpět na Poradna

 Vlastní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron