Prosím o radu

Nevíte si rady s něčím ve hře nebo vás zajímá proč se dějí různé události, kterým nemůžete přijít na kloub? Zeptejte se zde

Prosím o radu

Příspěvekod Booobi » 30 čer 2014, 12:21

Ahojte, niečo pred týždňom som začala hrať, a stále som neprišla na to ako dovážať zboží do druhého mesta. Keď si dám náhľad regiónu, dá sa mi obchodovať s vodou, smetiarskymi autami, elektrinou, a splaškami.
Tí poradcovia mi vravia, aby som posielala to zboží, no ja neviem ako neukazuje sa mi to tam ako s energiami. Taktiež by som tam aj zamestanocov posielala, no nejde ..
určite je toto trápna otázka, ale ja už si neviem naozaj poradiť :D
Ďakujem :)
Booobi
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 2
Registrován: 30 čer 2014, 12:13
Simoleony: 6



Re: Prosím o radu

Příspěvekod melanie » 30 čer 2014, 12:43

Když si dáš náhled regionu, tak tam máš u měst záložky, kde jsou slitiny, kovy atd. A když je otevřeš tak se ti měst ukáže sloupek, kolik dané věci mají. No a tam je pak taky můžeš odesílat.
A se zaměstnancama , musíš udělat tak, že v jednom městě bude víc pracovních míst, než v druhým a oni budou dojíždět do práce. Můžeš jim udělat autobusový nebo vlakový linky, aby nemuseli jezdit autama.
Uživatelský avatar
melanie
Poznávající člen
Poznávající člen
 
Příspěvky: 30
Registrován: 30 srp 2013, 14:31
Simoleony: 28
Jméno na Originu: AdBronka

Re: Prosím o radu

Příspěvekod Booobi » 02 črc 2014, 08:07

Ďakujem :) skúsim dám vedieť :D
Booobi
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 2
Registrován: 30 čer 2014, 12:13
Simoleony: 6

Re: Prosím o radu

Příspěvekod Scooby » 29 črc 2014, 16:24

Dobry den, jsem tu novej a nechci tu hned zakladat tisic vlaken. Tak se zeptam tady, snad to nebude vadit.

Mam nekolik otazek, problemu ci jak to nazvat.

1. Mam cca 4100 volnych pracovnich pozic u nizky vrstvy obyvatel a mam cca 3800 nezamestnanych u stredni vrstvy. Napadlo me bud zvysit cenu pozemku obchodu nebo snizit cenu pozemku domu.
Ale nejak se mi to nedari aplikovat, kdyz snizim cenu pozemku tak si stezujou, pridam jim tam parky pro "§" ale nezamestnany neubyvaji a volny prac. mista pro nizkou vrstvu taky ne. Existuje nejakej jinej figl na to? Nebo jeste tim, ze predelam vrsty, tak musim zborit ty domy protoze tam zustanou ty domy drazsi?

2. Druha otazka se tyka jaderny elektrarny, mam tech. uroven skoro celou 3/3 (je tam asi 2.5/3) a uroven vzdelani 3/5. Mam zakladni skolu, uz sem pristavoval i tridy, dale mam stredni skolu, verejnou vyssi skolu a univerzitu. Co mam udelat pro to aby mi elektrarna nehlasila, ze nema zkuseny zamestnance a, ze hrozi vybuch nebo unik radiace?

3. A snad zatim posledni otazka, univerzita hlasi plny tridy, ale to se asi zvedne tim, ze pristavim nejakou specializovanou skolu nebo koleje, ze?
Scooby
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 5
Registrován: 29 črc 2014, 16:07
Simoleony: 5
Jméno na Originu: scooby_doom6

Re: Prosím o radu

Příspěvekod nirasa » 30 črc 2014, 17:30

To neva, že seš "novej". Raději založ další vlákno. Když někdo bude hledat odpověd na tvou zodpovězenou otázku, tak ji nenajde... víš?

No nic. Za:
1. Na tuhle otázku ti asi nikdo seriózně neodpoví... protože to je právě o té hře, taktice, strategii atd. A tu má každý jinou.
2. Jj to se mi taky stalo. Měla jsem vše splněno a nakonec si jadrená el. klidně bouchla... :-( To město se pak fakt už nedalo hrát.
3. Koleje jsou pro ubytování dojíždějících studentů. Pokud univerzita hlásí plné třídy, přistav specializovanou školu (kterou budeš v budoucnu potřebovat, samozřejmě)
Procesor AMD X2 - 3,11 GHz, RAM 4GB, ssd 256GB. nVidia GeForce 9800GTX+. Monitor 1680x1050. Dualboot Windows 7 a Xubuntu studio 14.04, speciální vydání pro audio a video. Download/upload: 42.388 Mbit/1.926 Mbit
Kanál na YouTube.
Uživatelský avatar
nirasa
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 181
Registrován: 09 čer 2013, 09:33
Bydliště: Horní Újezd
Simoleony: 185
Jméno na Originu: nirasa

Re: Prosím o radu

Příspěvekod melanie » 31 črc 2014, 21:44

Scooby píše:Dobry den, jsem tu novej a nechci tu hned zakladat tisic vlaken. Tak se zeptam tady, snad to nebude vadit.

Mam nekolik otazek, problemu ci jak to nazvat.

1. Mam cca 4100 volnych pracovnich pozic u nizky vrstvy obyvatel a mam cca 3800 nezamestnanych u stredni vrstvy. Napadlo me bud zvysit cenu pozemku obchodu nebo snizit cenu pozemku domu.
Ale nejak se mi to nedari aplikovat, kdyz snizim cenu pozemku tak si stezujou, pridam jim tam parky pro "§" ale nezamestnany neubyvaji a volny prac. mista pro nizkou vrstvu taky ne. Existuje nejakej jinej figl na to? Nebo jeste tim, ze predelam vrsty, tak musim zborit ty domy protoze tam zustanou ty domy drazsi?

2. Druha otazka se tyka jaderny elektrarny, mam tech. uroven skoro celou 3/3 (je tam asi 2.5/3) a uroven vzdelani 3/5. Mam zakladni skolu, uz sem pristavoval i tridy, dale mam stredni skolu, verejnou vyssi skolu a univerzitu. Co mam udelat pro to aby mi elektrarna nehlasila, ze nema zkuseny zamestnance a, ze hrozi vybuch nebo unik radiace?

3. A snad zatim posledni otazka, univerzita hlasi plny tridy, ale to se asi zvedne tim, ze pristavim nejakou specializovanou skolu nebo koleje, ze?



Jaderná elektrárna mi ještě jen tak nebouchla. Kontroluj ji a jestli hlásí nekvalifikované dělníky nebo přibývá radiace, tak vypni
Uživatelský avatar
melanie
Poznávající člen
Poznávající člen
 
Příspěvky: 30
Registrován: 30 srp 2013, 14:31
Simoleony: 28
Jméno na Originu: AdBronka


Zpět na Poradna

 Vlastní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron