Prosím o rady (nejde se přihlásit)

Nevíte si rady s něčím ve hře nebo vás zajímá proč se dějí různé události, kterým nemůžete přijít na kloub? Zeptejte se zde

Prosím o rady (nejde se přihlásit)

Příspěvekod stevezzz » 17 srp 2014, 09:14

Mám problém s jedním z měst, nejde se do něj přihlásit a píše mi to : "Vaše město se vrací do stavu, kdy naposledy správně fungovalo. Může to trvat i několik minut." Nejde se do něj dostat ani z menu "pokračovat ve hře" jeho vybráním, tam to píše toto a ani z jiných měst přímo ve hře, tam to píše něco obdobného, něco ve smyslu že "vaše město nefunguje správně, pokoušíme se jej opravit, brzy se do něj vra'tte bla bla, ale možnost načtení se do nějm pochopitelně není. Už jsem se s tímto setkal, ale vždy to trvalo opravdu maximálně jen pár minut. Pak sice člověk ztratil nějakou práci, ale nebylo to nic závratného. Nicméně teď už tento problém u mne trvá déle jak 24 hodin, už jsem přeinstaloval celou hru, odinstaloval a znovu nainstaloval jsem i origin, zkoušel jsem vymazat data ze složky user. Jediné co mne napadá s čím by to mohlo mít souvislost je to, že jsem doma přesouval PC do jiné místnosti a měnil jsem zásuvku od připojení k internetu od poskytovatele, kterou mi aktivovali a tu v místnosti kde byl PC před tím deaktivovali, nevím jestli se tím změnila i IP adresa. Moje města jsou zaměřena na obchod a když jsem v něm byl načten naposledy (po přesunu PC), tak jsem obchodoval a nevím, jestli jste si toho už někdo všiml, ale když se do města nově přihlásíte, chvíli to zobrazuje cenu položek na světovém trhu ,která byla aktuální když jste tam byli naposledy a až po chvíli se cena aktualizuje na aktuální hodnotu ze světového trhu. Zrovna jsem měl plné sklady a cena byla výhodná k prodeji a když jsem prodával tak došlo ke změně cen a pak mi město spadlo, normálně jsem se do něj zpět načetl a dokončil prodávání, ale po opětovném načtení to chvíli prodávalo za cenu před změnou. (v historii obchodu bylo vidět že jsem prodával za např. 50000 (což byla skutečná aktuální cena na trhu před tím než mi to spadlo), pak chvíli 45000 což byla původní cena na trhu když jsem začal prodávat) a pak opět 50000 což byla opět aktuální cena na trhu. Prodej jsem dokončil a pak po chvíli hru ukončil uložil a šel spát, druhý den už jsem oběvil město v tomto stavu viz. výše.

Vím že tu podobný problém už někdo popisoval, ale u něho pomohla přeinstalace hry, u mne to nezabírá. :?
stevezzz
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 1
Registrován: 17 srp 2014, 08:31
Simoleony: 5
Jméno na Originu: stevezzz22256



Re: Prosím o radu :

Příspěvekod Peter97 » 17 srp 2014, 19:25

stevezzz píše:Mám problém s jedním z měst, nejde se do něj přihlásit a píše mi to : "Vaše město se vrací do stavu, kdy naposledy správně fungovalo. Může to trvat i několik minut." Nejde se do něj dostat ani z menu "pokračovat ve hře" jeho vybráním, tam to píše toto a ani z jiných měst přímo ve hře, tam to píše něco obdobného, něco ve smyslu že "vaše město nefunguje správně, pokoušíme se jej opravit, brzy se do něj vra'tte bla bla, ale možnost načtení se do nějm pochopitelně není. Už jsem se s tímto setkal, ale vždy to trvalo opravdu maximálně jen pár minut. Pak sice člověk ztratil nějakou práci, ale nebylo to nic závratného. Nicméně teď už tento problém u mne trvá déle jak 24 hodin, už jsem přeinstaloval celou hru, odinstaloval a znovu nainstaloval jsem i origin, zkoušel jsem vymazat data ze složky user. Jediné co mne napadá s čím by to mohlo mít souvislost je to, že jsem doma přesouval PC do jiné místnosti a měnil jsem zásuvku od připojení k internetu od poskytovatele, kterou mi aktivovali a tu v místnosti kde byl PC před tím deaktivovali, nevím jestli se tím změnila i IP adresa. Moje města jsou zaměřena na obchod a když jsem v něm byl načten naposledy (po přesunu PC), tak jsem obchodoval a nevím, jestli jste si toho už někdo všiml, ale když se do města nově přihlásíte, chvíli to zobrazuje cenu položek na světovém trhu ,která byla aktuální když jste tam byli naposledy a až po chvíli se cena aktualizuje na aktuální hodnotu ze světového trhu. Zrovna jsem měl plné sklady a cena byla výhodná k prodeji a když jsem prodával tak došlo ke změně cen a pak mi město spadlo, normálně jsem se do něj zpět načetl a dokončil prodávání, ale po opětovném načtení to chvíli prodávalo za cenu před změnou. (v historii obchodu bylo vidět že jsem prodával za např. 50000 (což byla skutečná aktuální cena na trhu před tím než mi to spadlo), pak chvíli 45000 což byla původní cena na trhu když jsem začal prodávat) a pak opět 50000 což byla opět aktuální cena na trhu. Prodej jsem dokončil a pak po chvíli hru ukončil uložil a šel spát, druhý den už jsem oběvil město v tomto stavu viz. výše.

Vím že tu podobný problém už někdo popisoval, ale u něho pomohla přeinstalace hry, u mne to nezabírá. :?

k tym cenam, to je normalne ze sa pohybuju hore,dole, ma to byt "dynamicky" trh ako v realite.

tvoj problem bude zrejme nejaky bug, proste nieco sa tam udialo, mozno pri ukladani, bohvie, ak nepomohlo preinstalovanie,tak sa s tym mestom mozes asi rozlucit,alebo este niekolko hodin pockat ci sa to samo neopravi (ako to pise pri pokuse hrat v meste)
Petrol Bay.... to najlepšie miesto pre život .... ;)
Uživatelský avatar
Peter97
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 89
Registrován: 24 led 2014, 20:19
Bydliště: Petrol Bay 21
Simoleony: 117
Jméno na Originu: PuKiSVK


Zpět na Poradna

 Vlastní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

cron