Problém s populací

Nevíte si rady s něčím ve hře nebo vás zajímá proč se dějí různé události, kterým nemůžete přijít na kloub? Zeptejte se zde

Problém s populací

Příspěvekod speedygonzalez » 18 lis 2014, 18:27

Zdravím

zakoupil jsem si originální hru na CD s kamarádem, aby jsme mohli hrát MP. Hra nám normálně funguje, ale.....

Když stavíme vše jak by se mělo dělat viz. školy, hasiče, policisty, nemocnice, lepší silnice, vodu, elektřinu a další, tak se populace sice zvyšuje, ale sekne se např. u čísla kolem +- 68 000 simíků. Dáváme dost industriálních budov, komerční budovy i rezidenční budovy i dost daleko silnice od sebe, ale budovy se nerozrůstají na mrakodrapy, nebo "paneláky, bytovky". Silnice také vylepšujeme, ale populace nám nikdy nepřesáhla 80 nebo 100 tisíc.... Dělá nám to tak jak při sandboxu tak i při normální hře po netu.

Zatímco když postavíme jen budovy, kde žijí simíci, bez hasičů, policie, záchranářů a podobně, tak se populace vyšplhá i přes 350 000 tisíc a stále roste..... Máme v takto zařízeném městě pouze elektriku, vodu, splašky a rezidenční budovy nic víc, nic míň.

Chci se tedy zeptat, co se to s hrou děje, že když děláme vše správně, populace neroste..... A když ve hře na vše "prdíme" populace roste jedna báseň.....
Děkuji za rady :)
speedygonzalez
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 2
Registrován: 18 lis 2014, 18:16
Simoleony: 6



Re: Problém s populací

Příspěvekod Peter97 » 20 lis 2014, 20:26

Dáváme dost industriálních budov, komerční budovy i rezidenční budovy i dost daleko silnice od sebe, ale budovy se nerozrůstají na mrakodrapy, nebo "paneláky, bytovky"
pri tomto probleme odporucam stavat parky a nejake verejne pozemky, ktore zvysuju hodnotu oblasti (vyssia hodnota = panelak, mrakodrapy....)
Petrol Bay.... to najlepšie miesto pre život .... ;)
Uživatelský avatar
Peter97
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 89
Registrován: 24 led 2014, 20:19
Bydliště: Petrol Bay 21
Simoleony: 117
Jméno na Originu: PuKiSVK

Re: Problém s populací

Příspěvekod speedygonzalez » 20 lis 2014, 20:52

Dávali jsme i parky a podobně, ale přišlo mi, že parkama sice budovy vzrostly, ale populace o tolik ne.... V sandboxu, jsem třeba nedělal vůbec parky, abych jen zkusil max limit populace, a nedával jsem jim tam žádné krámy, jel elektřinu, vodu a splašky a dosáhl jsem takto bez parků kole 380 tisíc populace, zatímco, když jsem lidem dával i hasiče, policii, parky a podobně, tak se populace moc nezvyšovala
speedygonzalez
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 2
Registrován: 18 lis 2014, 18:16
Simoleony: 6


Zpět na Poradna

 Vlastní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků

cron