Režim jednoho hráče

Nevíte si rady s něčím ve hře nebo vás zajímá proč se dějí různé události, kterým nemůžete přijít na kloub? Zeptejte se zde

Režim jednoho hráče

Příspěvekod stewemaster » 30 pro 2014, 20:06

Ahoj, Simcity hraji druhým dnem a nemám jasno v pár věcech. Co mám dělat s vytěženou ropou, když hraji v režimu jednoho hráče? Dá se s ní nějakým způsobem obchodovat? Dále by mě zajímalo, zda v tomto režimu má cenu stavět např. letiště, když okolo mě žádná jiná města nejsou? Děkuji vám za odpověď.
stewemaster
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 1
Registrován: 30 pro 2014, 20:01
Simoleony: 5



Re: Režim jednoho hráče

Příspěvekod Peter97 » 06 led 2015, 17:48

ano obchoduj, proste celkovo ten "globalny" trh pri online hre je vlastne nerealny, nefunguje na principe ako v beznom svete ze ked druhe mesto potrebuje ropu tak sa zvysi dopyt atd, je to proste tak naprogramovane aby sa pocas hrania cena ropy obcas znizila, zvysila atd, aby to bolo co najrealnejsie, takze ju proste predavaj ako surovu ropu alebo dalej priemyselne spracuj na palivo, atd...
tak isto to funguje aj s letiskom, to ze nie je okolo teba ziadne ine mesto, tak ku tebe pridu turisti z "celeho sveta"
Petrol Bay.... to najlepšie miesto pre život .... ;)
Uživatelský avatar
Peter97
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 89
Registrován: 24 led 2014, 20:19
Bydliště: Petrol Bay 21
Simoleony: 117
Jméno na Originu: PuKiSVK


Zpět na Poradna

 Vlastní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

cron