Nelze nainstalovat a spustit hru

Nevíte si rady s něčím ve hře nebo vás zajímá proč se dějí různé události, kterým nemůžete přijít na kloub? Zeptejte se zde

Nelze nainstalovat a spustit hru

Příspěvekod Ondra01 » 10 led 2015, 16:28

Dobrý den, potřebuji poradit jak nainstalovat hru. Hru jsem si koupil v obchodě. Vložil jsem CD do mechaniky a nainstaloval jsem program Origin. Přihlásil jsem se do Origin, účet jsem už měl založený,protože jsem si zkusil tuto hru ve free trial verzi. Potom se začala hra stahovat. Co mě ale překvapilo,tak hra se nestahovala z CD, ale z internetu. Trvalo to asi 30 min. a potom se objevil nápis stahování dokončeno. Počítač jsem restartoval, ale po spuštění PC se žádná ikona hry na ploše neobjevila. Na ploše PC se pouze objevila ikona Origin. Tak jsem na ní kliknul a v programu Origin na záložce Moje hry se objevil obrázek Sim City, když jsem na ni najel myší zase mi nabízela stáhnout hru. Již jsem kontaktoval Centrum pomoci a všechny jejich rady jsem udělal. Chtěli, abych odinstaloval Sim City a Origin a znovu všechno nainstaloval, abych projel PC programem CCleaner a promazal registry. Vše jsem udělal a pořád nemohu hru spustit. Odinstalaci a instalaci jsem již několikrát zopakoval. Zde na fóru jsem pár rad taky našel a už jsem je taky vyzkoušel a pořád nic. Zde v textu neuvádím úplný popis úkonů, které jsem dělal , protože jich bylo tolik že si je ani nepamatuji.

Není mi jasné kam se hra instaluje ? Instaluje se do své složky nebo je nainstalovaná uvnitř programu Origin ?
Jak se hra spustí ? Na co se klikne ? Musím otevřít Origin a potom uvnitř kliknu na Sim City ?

Jsem průměrně zdatný v ovládaní PC, hry již hraji přes 15 let a za tu dobu jsem jich nainstaloval hodně a všechny fungovaly. Tak tomu nerozumím proč s touto hrou jsou takové potíže. Budu rád za vaše rady.
Ondra01
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 3
Registrován: 10 led 2015, 15:50
Simoleony: 7
Jméno na Originu: Podrouzek01



Re: Nelze nainstalovat a spustit hru

Příspěvekod notforfloo » 11 led 2015, 12:59

Ahoj, nevím jak to je s CD verzí, ale je nejspíš normální, že se ti hra stahuje z netu. Jinak při potvrzení stahování se ti zobrazí cesta, kam se ti hra bude instalovat. Odinstaloval bych v prvé řadě trial verzi a pak opět zkusil nainstalovat (stáhnout) plnou. Hlavně po stažení hry nepotřebuješ restart PC, aby jsi mohl hrát. V poslední řadě bych vyzkoušel přeinstalovat Origin. Stáhl jej z officiálního webu + pouze stáhl SimCity, CD bych vůbec nepoužíval, pokud máš key.
CPU TYPE: Intel® Core™ i5-2430M CPU @ 2.40GHz SYSTEM MEMORY: 8.5 GB VIDEO CARD: NVIDIA GeForce GT 540M 4.24 GB RESOLUTION: 1366x768 HARD DISK: 179.94 GB (SSD) DOWNLOAD SPEED: 2.49 MB/s (19.9 mbps)

SimCity fórum na Facebooku
Uživatelský avatar
notforfloo
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 324
Registrován: 12 dub 2013, 15:56
Simoleony: 255
Jméno na Originu: notforfloo

Re: Nelze nainstalovat a spustit hru

Příspěvekod Ondra01 » 31 led 2015, 18:26

Děkuji za radu, vyzkouším to a dám vědět jak to šlo a jestli už konečně tu hru hraji.
Ondra01
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 3
Registrován: 10 led 2015, 15:50
Simoleony: 7
Jméno na Originu: Podrouzek01

Re: Nelze nainstalovat a spustit hru

Příspěvekod Ondra01 » 31 led 2015, 19:58

Takže jsem odinstaloval Origin a znovu nainstaloval. Po instalaci Origin jsem jej otevřel a přihlásil jsem se. Ve složce Moje Hry byl obrázek SimCity, najel jsem na něj myší a objevilo se okno , kde jsem klikl na instalovat. Cesta, kam se hra instaluje se nezobrazila. Objevilo se jen okýnko, kde běžely proužky a zobrazovaly se procenta stažení. Tady je už jedna nepřesnost. Ve svém popisu píšeš, že se zobrazí cesta kam se má hra stahovat a tady se opravdu nezobrazila. Po nějaké době byla hra nainstalována. Najel jsem v Originu myší znovu na obrázek Simcity a zase se objevilo okno kde bylo tlačítko instalovat. Jak je možné, že se chce hra znovu instalovat, když jsem ji zrovna nainstaloval ?
Ondra01
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 3
Registrován: 10 led 2015, 15:50
Simoleony: 7
Jméno na Originu: Podrouzek01

Re: Nelze nainstalovat a spustit hru

Příspěvekod RainbowShaggy » 13 úno 2015, 18:45

Mrkni do složky C:\Program Files (x86)\Origin Games a podívej se, jestli tam máš složku s hrou SimCity. Většina her od Originu se instalují právě tam.
Obrázek
CPU: Intel® Core™ i5-2380P CPU @ 3.10GHz RAM: 12,0 GB GPU: Ati Sapphire HD 5670 512MB GDDR5 Rozlišení: 1280x1024 x2 HDD: 2 TB OS:Windows 8.1 Pro Down/Up: 120/12 Mbps
Uživatelský avatar
RainbowShaggy
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 76
Registrován: 17 čer 2013, 20:38
Bydliště: Equestria, Ponyville
Simoleony: 83
Jméno na Originu: RainbowShaggy


Zpět na Poradna

 Vlastní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků

cron