Zločinci

Nevíte si rady s něčím ve hře nebo vás zajímá proč se dějí různé události, kterým nemůžete přijít na kloub? Zeptejte se zde

Zločinci

Příspěvekod Meldon5 » 05 úno 2015, 21:56

Zdravím,
chtěl bych poprosit o pomoc. Problém je takový: neustále mi roste počet zločinců a to z 95% pouze v megavěžích se střední třídou obyvatelstva (v jedné věži mám 100 zločinců a ve druhé asi 57). Mám Sídlo policejního okresku PLNĚ vylepšeno, spoustu parků a všichni studenti dochází na výuku... :) Dokáže mi prosím někdo poradit? Děkuji
Meldon5
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 2
Registrován: 05 úno 2015, 21:40
Simoleony: 6
Jméno na Originu: Meldon5



Re: Zločinci

Příspěvekod liviana » 11 úno 2015, 23:13

Meldon5 píše:Zdravím,
chtěl bych poprosit o pomoc. Problém je takový: neustále mi roste počet zločinců a to z 95% pouze v megavěžích se střední třídou obyvatelstva (v jedné věži mám 100 zločinců a ve druhé asi 57). Mám Sídlo policejního okresku PLNĚ vylepšeno, spoustu parků a všichni studenti dochází na výuku... :) Dokáže mi prosím někdo poradit? Děkuji


A aco doprava nemáš v místě kde ti kvete zločinnost dopravní zácpu pak se ti tam totiž policajti nedostanou včas rozšiř silnice co to jde postav autobusy aby nejezdilo tolik aut a snad se dopravě uleví
liviana
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 5
Registrován: 22 srp 2014, 16:05
Simoleony: 5
Jméno na Originu: modra9hvezda

Re: Zločinci

Příspěvekod Croko » 12 úno 2015, 16:09

Meldon5 píše:Zdravím,
chtěl bych poprosit o pomoc. Problém je takový: neustále mi roste počet zločinců a to z 95% pouze v megavěžích se střední třídou obyvatelstva (v jedné věži mám 100 zločinců a ve druhé asi 57). Mám Sídlo policejního okresku PLNĚ vylepšeno, spoustu parků a všichni studenti dochází na výuku... :) Dokáže mi prosím někdo poradit? Děkuji


Přesně to se mi stalo taky. Mě pomohlo postavení několika autobusů.
Chci The Order: 1886 PS4. Vážně se mi líbí.
Croko
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 1
Registrován: 12 úno 2015, 16:02
Simoleony: 1

Re: Zločinci

Příspěvekod Meldon5 » 13 úno 2015, 09:17

Nn, zácpa tam téměř nevzniká a policie se všude dostává včas. Zločiny za den - 0. Nějak mi to nejde do hlavy... Děkuji za reakce
Meldon5
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 2
Registrován: 05 úno 2015, 21:40
Simoleony: 6
Jméno na Originu: Meldon5


Zpět na Poradna

 Vlastní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků

cron