Začarovaný kruh

Nevíte si rady s něčím ve hře nebo vás zajímá proč se dějí různé události, kterým nemůžete přijít na kloub? Zeptejte se zde

Začarovaný kruh

Příspěvekod Uncle » 17 bře 2015, 18:49

Ahoj, chtěl bych se zeptat,
SimCity už nějakou dobu hraju, ale stále jsem nepřišel na jednu věc a sice vybalancování obyvatel. V pozdější fázi hry mi narůstá počet nespokojených nízkopříjmových zákazníků. Ale zároveň mám volná pracovní místa v industriálních zónách pro nízkopříjmové simíky . Jakmile tedy jakkoliv vylepším industriální zónu, aby bylo více zboží, logicky mi zase přibývají pracovní místa a nespokojení nakupující. Je to začarovaný kruh. Dá se tohle nějak řešit v rámci jednoho města? Nebo zkrátka musím postavit druhé město jen pro chudé. Dík
Uncle
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 3
Registrován: 17 bře 2015, 02:47
Simoleony: 15
Jméno na Originu: Uncle77



Re: Začarovaný kruh

Příspěvekod RoonilWazlibCZE » 02 dub 2015, 15:45

Taky mi to přijde jako začarovaný kruh. Nové továrny plodí nenaplněná pracovní místa, nové obchody plodí neuskutečněnou přepravu nákladů a nové domy plodí nespokojené zákazníky. Taky je dost komické, že ve městě s velkým počtem obyvatel je tak málo pracujících (asi desetina).
RoonilWazlibCZE
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 2
Registrován: 02 dub 2015, 15:21
Simoleony: 6
Jméno na Originu: RoonilWazlibCZE


Zpět na Poradna

 Vlastní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků

cron