Simcity 5 Aktualizace 4.0

Zde se budou objevovat aktualizace ať už chystané nebo zveřejněné

Simcity 5 Aktualizace 4.0

Příspěvekod wockow » 22 kvě 2013, 17:40

Novinka: Park s horkovzdušnými balóny pro všechny SimCity fanoušky, kteří byli mezi prvními.
Novinka: Region Edgewater Bay. Sedm měst v jedné skupině. Všechna naskládána kolem nádherného zálivu s jedním velkým dílem připraveným na postavení.
Novinka: Aktuální server se bude zobrazovat v nastavení.
Novinka: Při najetí myší na budovu se nyní nově zobrazí podrobnější informace, které mimo jiné sdělí hráči, jestli jsou Simíci například díky postavenému parku šťastnější nebo zda jsou spokojeni s nakupováním. Před opravou toto nebylo správně zobrazováno.
Obnovená funkce: Ceny na globálním trhu se nyní dynamicky mění v průběhu hry.
Obnovená funkce: Žebříčky budou v době vydání aktualizace přístupné na serverech EU West 3, Pacific 1 a Pacific 2. V průběhu dne je postupně spustíme i na dalších serverech.
Obnovená funkce: Všechny SimCity servery nyní mají aktivní filtrování serverů. Hry je nyní možné vyhledávat podle jména regionu, aktivace režimu pískoviště nebo podle opuštěných měst.
Dešťové mraky: Opravena chyba, která způsobovala, že se mraky neobjevovaly a nedoplňovaly zásoby vody v některých městech. Pokud toto byl problém vašeho města, už brzy by u vás opět mělo začít pršet :).
Oheň: Vylepšeny reakční časy všech požárních vozidel. Zkrácena doba mezi předáním požárního signálu z místa nehody do požární stanice.
Aktualizace úkolů: Vylepšení misí zadaných ústředím železáren a vyšší odbornou střední školou. Objevovaly se příliš brzy a bylo velmi obtížné je splnit. Nyní se objevují až v pozdější fázi rozvoje města.
Velké dílo – Solární farma: Bylo sníženo vzniku požáru u tohoto velkého díla. Požární vozy zde zasahovaly až příliš často.
Posílání zpráv: Vylepšeno posílání zpráv od skladišť, kasin, rafinérií a hutí. Mělo by být jasnější, kdy a jak tyto budovy lze odemknout.
Grafika: Oprava zobrazování budov nižší společenské vrstvy na grafických kartách NVIDIA.
Vzdělání: Oprava chyby, která způsobovala, že se v některých městech dojíždějící studenti nevraceli ze sousedních měst. Tím pochopitelně občas docházelo k situacím, kdy studenti z města prostě zmizeli.
Ladění: Simíci budou trošku nešťastní, když nemají kam chodit na nákupy. Města bez nákupních zón budou terčem kritiky Simíků. To by mělo zdůraznit význam komerční zóny ve městě.

ENG: (od wockov)
• New: SimCity Launch Park, an exclusive new park just for our dedicated fans who were early adopters.
• New: Region: Edgewater Bay. Seven city sites in one cluster around a beautiful bay with one great work site.
• New: Your current server will now be shown in the options menu.
• New: More detailed rollover information on buildings telling player’s if their Sims received happiness from a park or from shopping. Previous to this fix, this information was generic.
• Re-Enabled Feature: Global Market prices now dynamically change during gameplay.
• Re-Enabled Feature: Leaderboards are will be active on EU West 3, Pacific 1 and Pacific 2 at the release. We will enable them on additional servers throughout the day.
• Re-Enabled Feature: Region filters are now enabled on all SimCity servers. Players will be able to search for open games by Map Name, Sandbox Mode, and Abandoned Cities.
• Rain Clouds: Fixed an issue where some cities would not have rain clouds to replenish their water table. If you had a city with this issue, you will start seeing clouds again within a game day.
• Fire: Improved response time of fire trucks to fires. Improved the time it takes for a fire signal to reach a fire station.
• Mission updates: Tuned Metals HQ and Community College missions. These were appearing too early, making them difficult to complete. They now appear later in a city’s development.
• Solar Farm Great Work: Reduced fire risk at the Solar Farm Great work. Local fire engines were spending too much time at the Solar Farm.
• Messaging: Improved pre-requisite messaging for Trade Port, Casinos, Smelting Factory and Oil Refinery. It should be clearer on how to unlock these buildings.
• Graphics: Fix for flickering low wealth buildings on NVIDIA graphics cards.
• Education: Fix for an issue some cities experienced where commuting students did not return from a neighbor’s city. This was causing a problem where students would disappear from a city in some cases.
• Tuning: Sims will lose a small amount of happiness if they don’t have a place to shop. Cities without places to shop will see complaints and feel the effect of unhappy Sims. This will emphasize the importance of commercial zones.
wockow
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13
Registrován: 13 dub 2013, 20:12
Bydliště: 3nec
Simoleony: 0
Jméno na Originu: wockowRe: Simcity 5 Aktualizace 4.0

Příspěvekod Johny19822 » 23 kvě 2013, 09:37

ahoj kde se to dá stáhnout zatím mi to originálka nenabídla při spuštění
Johny19822
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 7
Registrován: 15 kvě 2013, 07:27
Simoleony: 0
Jméno na Originu: Johny19822

Re: Simcity 5 Aktualizace 4.0

Příspěvekod KojbanCZ » 23 kvě 2013, 14:56

Mě také ne. Ještě (asi) nevyšla, ale brzy vyjde... ;)
My PC set:
CPU: Intel Core i5-4670K 3.40GHz, GPU: nVIDIA GeForce GTX 660Ti - 4GB, RAM: 8GB, NET: 8/1 Mbps
KojbanCZ
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 38
Registrován: 02 kvě 2013, 13:25
Bydliště: NeraCity-LibišPrdelSiV*l*ž
Simoleony: 39
Jméno na Originu: KojbanCZ

Re: Simcity 5 Aktualizace 4.0

Příspěvekod Johny19822 » 23 kvě 2013, 17:37

dobrá aktualizace teď se mi to nechce spustit
Johny19822
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 7
Registrován: 15 kvě 2013, 07:27
Simoleony: 0
Jméno na Originu: Johny19822

Re: Simcity 5 Aktualizace 4.0

Příspěvekod notforfloo » 23 kvě 2013, 17:59

Stejně nejsou servery dostupné z důvodu údržby :)
CPU TYPE: Intel® Core™ i5-2430M CPU @ 2.40GHz SYSTEM MEMORY: 8.5 GB VIDEO CARD: NVIDIA GeForce GT 540M 4.24 GB RESOLUTION: 1366x768 HARD DISK: 179.94 GB (SSD) DOWNLOAD SPEED: 2.49 MB/s (19.9 mbps)

SimCity fórum na Facebooku
Uživatelský avatar
notforfloo
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 324
Registrován: 12 dub 2013, 15:56
Simoleony: 255
Jméno na Originu: notforfloo

Re: Simcity 5 Aktualizace 4.0

Příspěvekod well.j » 23 kvě 2013, 18:46

Ma nekdo tucha od kolika to cca poběží?
well.j
 
Simoleony: 0


Zpět na Aktualizace

 Vlastní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron