Simcity 5 - Aktualizace 5.0

Zde se budou objevovat aktualizace ať už chystané nebo zveřejněné

Simcity 5 - Aktualizace 5.0

Příspěvekod smalljbt » 17 čer 2013, 17:35

Už je to jisté! Nový update SimCity vyjde zítra, tj. 18. června 2013. Musíme tudíž omluvit několik pár hodin, během kterých nepojedou servery. Kdyžtak stav serverů můžete sledovat ZDE.
A co tato verze přinese? Přijde přesně to, co Maxis a EA předesílali před 14ti dny. Oficiální článek k updateu 5.0 ZDE.

Toto jsem psal před 14ti dny k připravovanému updateu 5.0
Update 5 se zaměřuje na vylepšení multiplayeru a hry více měst

Novinka: Tabulky historických cen zdrojů na globálním trhu jsou dostupné v SimCity World.
Novinka: Chat v regionech jsme kompletně předělali, dali mu nový vzhled a nové funkce – chatování je efektivnější a jednodušší. Po najetí na zprávu se zobrazují časové údaje o tom, kdy byla zpráva odeslána. Je také jednodušší číst regionální události a navíc je můžete zcela vypnout.
Novinka: Přidán filtr regionů přátel v sekci připojení k regionu.
Novinka: Kontrola nad obchodováním – přidali jsme novou funkci, která umožní hráčům vybrat si, jestli chtějí své energetické zdroje, vodu a kanalizace sdílet s ostatními nebo je mít pouze pro vlastní spotřebu – nastavení je k dispozici po kliknutí na elektrárnu, vodní věž nebo jakoukoliv část kanalizace. Výchozí nastavení je, že se zdroje sdílejí.
Úpravy v systému darování: peněžní dary se nyní nevozí náklaďáky, transfer probíhá elektronicky – mělo by se to pozitivně podepsat na efektivitě darování.
Darování zdrojů: Darování zdrojů nyní funguje spolehlivěji, doručování může obstarávat několik náklaďáků naráz, pokud jej jich k dispozici dostatek; zároveň došlo k navýšení kapacity náklaďáků.
Vylepšení u velkých děl: Náklaďáky označí zdroje za doručené hned v okamžiku, kdy k velkému dílu dorazí, ne až v okamžiku, kdy se vrátí zpět do města; Změna by měla vést k lepšímu sledování časů doručení.
Vylepšení u velkých děl: Všechny zdroje pro velká díla se nyní řeší na úrovni regionu; to zabrání problému, kdy různí hráči v různých městech dostávali rozdílné informace o množství přidělených zdrojů.
Vylepšení u velkých děl: Oprava chyby, která způsobovala, že dílo Arcology nezískávalo elektřinu z regionu; opravena chyba, kdy se počet nakupujících nezvyšoval se zvýšením úrovně Arcology. Změny platí pro současné i budoucí stavby.
Vylepšení u velkých děl: Vylepšení u solární farmy.
Regionální odemykatelné položky: pokročilý uhelný důl se odemyká regionálně; byla opravena chyba, kdy se ústředí obchodu čas od času neodemklo.
Regionální mise: Přibylo sedmi nových regionálních misí.
Regionální úspěchy: Přibyl nový úspěch Výlet.
Poradce pro požární bezpečnost: Upravení poradce tak, aby neupozorňoval na vyslané požární vozy od sousedů, kteří ve skutečnosti nemají žádnou požární stanici, která by je mohla vyslat.
Obchodování: Školní autobusy ze sousedního města jsou nyní označeny avaterem města.
Dojíždění v rámci regionu: Oprava chyby, kdy Simíci nemohli při zvýšeném množství autobusů a tramvají v ulicích cestovat mimo město; v některých případech tak Simíci ani nemohli dojet domů a jejich domy se staly opuštěnými.
Náklaďáky s odpadky a recyklovaným odpadem: Oprava chyby, kvůli které v některých městech náklaďáky neopouštěly budovy nebo mizely (v případě, že byly součástí nějakého obchodu se sousedním městem). Existující města s tímto problémem musí zbourat garáže chybějících náklaďáků a postavit garáže znova.
Upřesnění textů: Hláška „Bez peněz“ je nyní nahrazena hláškou „Nemohu si najít práci“; upřesňuje skutečné potřeby Simíka.
Acer Aspire V Nitro Black Edition
Intel core i5 (4/2 2.9GHz, 3,4GHz boost); nVidia GTX 860M; 8GB RAM; 1TB HDD
Uživatelský avatar
smalljbt
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 110
Registrován: 13 kvě 2013, 06:07
Bydliště: Hradec Králové
Simoleony: 70
Jméno na Originu: anlexczRe: Simcity 5 - Aktualizace 5.0

Příspěvekod saliven34 » 25 čer 2013, 17:18

Nemáte problém po poslednej aktualizácii ? Stáva sa mi to ze ma vzdy odpojí a napise ze na zaklade originu ktory je ofline sa musí hra ukoncit. :x
saliven34
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 9
Registrován: 23 kvě 2013, 17:24
Simoleony: 0
Jméno na Originu: saliven34


Zpět na Aktualizace

 Vlastní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron