SimCity 5 - Aktualizace 9.0

Zde se budou objevovat aktualizace ať už chystané nebo zveřejněné

Re: SimCity 5 - Aktualizace 9.0

Příspěvekod Siegraine » 18 pro 2013, 19:04

ono vieš, EA sa snaží vytvoriť simulátor, ktorý by odpovedal aspoň ako tak reálnej stavbe mesta. V tomto prípade tomu hra nezodpovedá :/ tá doprava by mohla byť spravená reálnejšie. Ak by pobrali kopec vecí z reálu, tak by som za ten update aj zaplatil. Len kvôli tomu, aby to vyzeralo tak, ako by malo. Vieš, je pravda, že ta hra stála kopec peňazí. Ale SimCity je srdcovka. A aj keď chcú ťahať prachy, tak prosím. Nech ťahajú. Ale je dôležité, aby ta hra za tie peniaze aj stála. V súčastnosti je to strašne na hranici toho, čo hra ponúka za tie peniaze. Chce to pár updatov. A myslím si, že keby tie upy aj EA spravila, tak by tu hru začalo hrať oveľa viac ľudí, a ďalší by si tú hru kúpili. Ale zober si, že prídeš na ofi cz stránku, a jediné čo tam nájdeš, sú QQ topicky ľudí, ktorí za to vyhodili ťažko zarobené peniaze. No ak by som sa mal riadiť podľa rád na webe, tak túto hru doma proste nemám.
Tahle vež je skvelá!

Návod "Leave™" -> Ako opustiť nechcené mesto

CPU: AMD Athlon II X3 3,2GHz GPU: Ati Sapphire HD 5670 512MB GDDR5 LowProfile RAM: 3GB HDD: 125GB / 256GB
Resolution: 1366x768 Down/Up: 30 / 4 Mbps
Uživatelský avatar
Siegraine
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 278
Registrován: 18 lis 2013, 19:30
Bydliště: Vež OmegaCo, druhé bytové patro stredne bohatej vrstvy, byt číslo 785AB
Simoleony: 253
Jméno na Originu: MystoganFT



Re: SimCity 5 - Aktualizace 9.0

Příspěvekod smalljbt » 18 pro 2013, 22:08

Prostě tý hře chybí spousta věcí :D
Acer Aspire V Nitro Black Edition
Intel core i5 (4/2 2.9GHz, 3,4GHz boost); nVidia GTX 860M; 8GB RAM; 1TB HDD
Uživatelský avatar
smalljbt
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 110
Registrován: 13 kvě 2013, 06:07
Bydliště: Hradec Králové
Simoleony: 70
Jméno na Originu: anlexcz

Re: SimCity 5 - Aktualizace 9.0

Příspěvekod Jozef_Lukac » 18 pro 2013, 22:58

Ja som hral tak SC4, myslim ze so mmal kupenu aj Simcity Society ci ako sa to volalo, nie som si isty, ale to bola pekna hov...adina. Tam si staval uz rovno hotove obchody a zarabal si na nich, ako keby to bola ta hra na mesto co frcala na FB. Ja som hraval aj SimCity 3000 este volakedy.
Urcite museli povolit z tej hrutalnej ekonomiky co bola v SC4, inak by ta hra multiplayer proste neobstala. To by bolo ako ked vo Wow este neexistovala LFR "Looking for Raid" a musel si sa spoliehat na guildu aby si sa niekam dostal a pokial si nehral v case kedy guilda, koli reobote a podobne, tak si bol v prdeli.

Popravde pre mna je tu sklamanie to ze ak vystavias most, tak ho nemozes nejak prepojit a spravit nan vyjazd. Jednosmerky ma nejak netankuju. Grafika je pekna. na to ze to hram na notasi co ma len Gforce 9800, co by som viac chcel. Vies ja som neni voci tomu tak zaujaty, lebo ja to hru nemam doma ani tyzden. Takze som si "nevytrpel" to ako to bolo zle zo zaciatku.

Doporucili by ste mi kupit si aj SC Tomorow? Oplati sa vyhodit 30 eur za ten datadisk?

Ako co sa tyka ceny co by si za 30 eur chcel? Ak zoberies ze hras wow, tak kazdy datadisk co vychadza stoji 50 eur a dalsich 12 eur mesacne. Rocne do toho das cca 200 eur. Diablo hral som len Diablo 3, tiez styl platenia ako SC, stalo 50 eur a kazdy dalsi datadisk 50.

Asi jedine co ma trosku serie na SC 5 je to ze mohli byt aj vacsie mapy. A ten limit na 10 regionov som trochu nepochopil, ale veď dobre. V najhoršom prípade založíš dalsie na inom serveri.

Doležité je že sa to snažia vylepšiť.

Asi najviac som nasrany na to ze nie vsetky mesta su v jednom regione prepojene, aspon v tych 16tkovych to tak nie je. Na testovanie by sa to hodilo.
Videonávody na stavby miest v SimCity 5. Pozor, pri zhliadnutí týchto videí Vám môže spadnúť sánka. Len na vlastné riziko. :)
Uživatelský avatar
Jozef_Lukac
Poznávající člen
Poznávající člen
 
Příspěvky: 33
Registrován: 11 pro 2013, 16:49
Simoleony: 57

Re: SimCity 5 - Aktualizace 9.0

Příspěvekod Siegraine » 19 pro 2013, 01:48

Ja to mám, a nemužu si stežovat...Mne sa ten expasion pack tak páči, že by som si ho kupil ešte raz ak by som musel... :) Ale to je na každom inak.

4o sa týka tých prepojení...no vzhľadom k tomu, že závyslosť miest samých na sebe je v hre takmer nulová, tak to nepokladám za nejak extra žiaduce...Ale určite by to bolo lepšie
Tahle vež je skvelá!

Návod "Leave™" -> Ako opustiť nechcené mesto

CPU: AMD Athlon II X3 3,2GHz GPU: Ati Sapphire HD 5670 512MB GDDR5 LowProfile RAM: 3GB HDD: 125GB / 256GB
Resolution: 1366x768 Down/Up: 30 / 4 Mbps
Uživatelský avatar
Siegraine
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 278
Registrován: 18 lis 2013, 19:30
Bydliště: Vež OmegaCo, druhé bytové patro stredne bohatej vrstvy, byt číslo 785AB
Simoleony: 253
Jméno na Originu: MystoganFT

Re: SimCity 5 - Aktualizace 9.0

Příspěvekod smalljbt » 19 pro 2013, 14:02

Města budoucnosti jsou super!
Nechtěl jsem za ně těch 30 Éček vyhazovat, ale nakonec jsem je našel na key4you ze nějakých 600 korun a to není zas tak špatný.
Acer Aspire V Nitro Black Edition
Intel core i5 (4/2 2.9GHz, 3,4GHz boost); nVidia GTX 860M; 8GB RAM; 1TB HDD
Uživatelský avatar
smalljbt
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 110
Registrován: 13 kvě 2013, 06:07
Bydliště: Hradec Králové
Simoleony: 70
Jméno na Originu: anlexcz

Re: SimCity 5 - Aktualizace 9.0

Příspěvekod Kolousek001 » 22 pro 2013, 23:13

Města budoucnosti sou podle mě kravina která jen kazí hru jako takovou která je moc hezká, ale to je věc názoru :D TO že je to naprosto předražený už je jiná věc.

Jinak jediný co by měli řešit a z čeho je mi na zvracení tak je doprava ve městě :) ... Ať dělám co dělám zezačátku je to možná fajn ale jak se dostanu nad 100 000 obyvatel tak je prostě hotovo a město se mi totálně ucpe. A to mám ted ve městě kvůli turismu každej druh dopravy včetně letiště, autobusy, tramvaje. Křižovatky mám co nejdál od sebe a prakticky samý téčka. Ale nic prostě nepomůže. Aut jezdí po městě snad milion víc než má celej region obyvatel :D Podle mě je to pěná kravina celý a měli by to nějak pořešit, protože koho to baví hrát když si udělá krásný město ale celou hru mu zprasí nedomyšlená doprava.
Kolousek001
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 45
Registrován: 08 pro 2013, 17:38
Simoleony: 53

Re: SimCity 5 - Aktualizace 9.0

Příspěvekod Siegraine » 23 pro 2013, 02:02

srát na dopravu...hlavne at je mestecko hezký XD
Tahle vež je skvelá!

Návod "Leave™" -> Ako opustiť nechcené mesto

CPU: AMD Athlon II X3 3,2GHz GPU: Ati Sapphire HD 5670 512MB GDDR5 LowProfile RAM: 3GB HDD: 125GB / 256GB
Resolution: 1366x768 Down/Up: 30 / 4 Mbps
Uživatelský avatar
Siegraine
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 278
Registrován: 18 lis 2013, 19:30
Bydliště: Vež OmegaCo, druhé bytové patro stredne bohatej vrstvy, byt číslo 785AB
Simoleony: 253
Jméno na Originu: MystoganFT

Re: SimCity 5 - Aktualizace 9.0

Příspěvekod Jozef_Lukac » 23 pro 2013, 08:23

Kolousek001 píše:Města budoucnosti sou podle mě kravina která jen kazí hru jako takovou která je moc hezká, ale to je věc názoru :D TO že je to naprosto předražený už je jiná věc.

Jinak jediný co by měli řešit a z čeho je mi na zvracení tak je doprava ve městě :) ... Ať dělám co dělám zezačátku je to možná fajn ale jak se dostanu nad 100 000 obyvatel tak je prostě hotovo a město se mi totálně ucpe. A to mám ted ve městě kvůli turismu každej druh dopravy včetně letiště, autobusy, tramvaje. Křižovatky mám co nejdál od sebe a prakticky samý téčka. Ale nic prostě nepomůže. Aut jezdí po městě snad milion víc než má celej region obyvatel :D Podle mě je to pěná kravina celý a měli by to nějak pořešit, protože koho to baví hrát když si udělá krásný město ale celou hru mu zprasí nedomyšlená doprava.

Ak to zle vymyslíš, tak možeš mať problemy s dopravou už pri 20tis, mám to vyskúšané :D Ja momentalne len zalozim mesto, pohram sa tam a zmazem region, lebo vzdy cosi zmrvim. Uz teraz zacinam mat chut si postaviť mestečko pre design a nie hrat na popku. Zatial moj max bolo 580 tis obyvatelov.
Nemusis mat problem s dopravou pri 100 tis. Ak mesto prezonujes tak to tiez pomoze.
Videonávody na stavby miest v SimCity 5. Pozor, pri zhliadnutí týchto videí Vám môže spadnúť sánka. Len na vlastné riziko. :)
Uživatelský avatar
Jozef_Lukac
Poznávající člen
Poznávající člen
 
Příspěvky: 33
Registrován: 11 pro 2013, 16:49
Simoleony: 57

Re: SimCity 5 - Aktualizace 9.0

Příspěvekod Kolousek001 » 23 pro 2013, 11:37

No já ho nestaví na populaci, zezačátku sem měl problém se dostat přes 20 000 nebo kolik je potřeba abych moh vůbec rozšířit magistrát a to byla doprava v pohodě, ale pak mi to začlo řvát že mám nedostatek dělníků , kritická nezaměstnanost, tak sem přistavěl trochu zón a najednou 100 000 a hotovo. Nechápu jak někdo může mít město z milionem dyt tam musí bejt ty silnice snad ucpaný nonstop když si to vemu logicky to snad ani nejde udělat, Jelikož ta doprava je tak "debi****" až to není možný.
Kolousek001
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 45
Registrován: 08 pro 2013, 17:38
Simoleony: 53

Re: SimCity 5 - Aktualizace 9.0

Příspěvekod Siegraine » 23 pro 2013, 13:12

Samozrejme, že doprava je chybná...Je tam niekoľko vecí, ktoré by trebalo dať do poriadku, ale osobne si nemyslím, že je to až také hrozné ako opisuješ :)
Tahle vež je skvelá!

Návod "Leave™" -> Ako opustiť nechcené mesto

CPU: AMD Athlon II X3 3,2GHz GPU: Ati Sapphire HD 5670 512MB GDDR5 LowProfile RAM: 3GB HDD: 125GB / 256GB
Resolution: 1366x768 Down/Up: 30 / 4 Mbps
Uživatelský avatar
Siegraine
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 278
Registrován: 18 lis 2013, 19:30
Bydliště: Vež OmegaCo, druhé bytové patro stredne bohatej vrstvy, byt číslo 785AB
Simoleony: 253
Jméno na Originu: MystoganFT

PředchozíDalší

Zpět na Aktualizace

 Vlastní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron