Simcity 5 - připravovaná aktualizace 10

Zde se budou objevovat aktualizace ať už chystané nebo zveřejněné

Simcity 5 - připravovaná aktualizace 10

Příspěvekod dadanek1999 » 14 led 2014, 23:08

Ahoj. Již se ví, že se připravuje aktualizace 10. Seznam oprav zatím není známý, podstatné ale je, že přinese offline mód a do jisté míry (podle pravidel) povolí módování hry.
Přidávám odkaz na článek - http://www.simcity.com/cs_CZ/blog/artic ... e-se-blizi
http://www.simcity.com/cs_CZ/blog/artic ... fline-modu
Naposledy upravil dadanek1999 dne 15 led 2014, 22:51, celkově upraveno 1
dadanek1999
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 14
Registrován: 12 čer 2013, 13:31
Simoleony: 19
Jméno na Originu: DavidPrchal



Re: Simcity 5 - připravovaná aktualizace 10

Příspěvekod nirasa » 15 led 2014, 09:50

Já jsem zvědavá, jestli budou i větší mapy měst. Ty stávající jsou strašlivě malililinkaté :-(
Procesor AMD X2 - 3,11 GHz, RAM 4GB, ssd 256GB. nVidia GeForce 9800GTX+. Monitor 1680x1050. Dualboot Windows 7 a Xubuntu studio 14.04, speciální vydání pro audio a video. Download/upload: 42.388 Mbit/1.926 Mbit
Kanál na YouTube.
Uživatelský avatar
nirasa
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 181
Registrován: 09 čer 2013, 09:33
Bydliště: Horní Újezd
Simoleony: 185
Jméno na Originu: nirasa

Re: Simcity 5 - připravovaná aktualizace 10

Příspěvekod Kolousek001 » 15 led 2014, 13:35

No , pokuď tam nebudou nějaké pořádné opravy a změny, tak mě aktualizace vůbec nezajímá a to z několika důvodů.

Offline mód de naproto mimo mě, bez internetu bych to stejně nikde nehrál, takže proč, akorát to zase nahrává pirátům, ikdyž sem prej slyšel že už to SimCity někdo hacknul ale divím se tomu, no ale teď už to asi bude tutovka.

Jediný co mě zajímá je oprava těch ubohejch bugů. Teď mi třeba celej region naprosto zničilo to, že z pouhejch 2 měst sem postavil celý velký dílo Solární farmy, ale když se přepnu do třetího města kde sem z toho chtěl čerpat nejvíc, tak tam vidím Arcologii, kterou sem tam nikdy nedával stavět a nikdy sem na ní nevozil materiál, ani sem nemohl a ona se přžesto postavila. Takže je teď celej region vtahu. Díky EA vašim trapnejm a ubohejm bugům ;) ;) ;) ;) ;)

Další věc je samozřejmě doprava, která je klasicky ubohá. To že záchrané a policejní složky nemají přednost pořád nechápu. Jak se ta hra má přiblížit realitě a pořádné simulaci.

Ano, je tu na fóru spousta návodů a blábolů jak se zácpám vyhnout a jak dopravu zefektivnit. Ale proč? Tohle má bejt simulace, hra kde si postavím město, tak jak chci a aby fungovalo tak jak chci nebo ne? Pokuď se musím řídit milionama návodů a stavět město podle plánků aby vůbec fungovalo. Tak k čemu to potom všechno je?

P.S: ty větší mapy na 100% nebudou ikdyž to se říkalo i o offlane, ale tadyto asi bude pravda, EA se vyjádřilo jasně, údajně by to ten engine nezvládal .. :) no kdoví co je an tom pravdy, ale je pravda to, že když máte mapku kde její polovina sou hory atd na kterejch se nedá stavět. Moc se fakt se stavbou nevyřádíte.
Kolousek001
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 45
Registrován: 08 pro 2013, 17:38
Simoleony: 53

Re: Simcity 5 - připravovaná aktualizace 10

Příspěvekod nirasa » 15 led 2014, 15:27

Ze zdůvodnění, proč nebudou větší mapy, jsem pochopila, že:
[*] hlavním důvodem jsou výmluvy EA...
[*] EA by totiž musela hodně překopávat mapy a to se jim opravdu nechce, protože by ztratili spoustu času a hlavně peněz
[*] raději umožnili offline mod a možnost, že si budou moci uživatelé částečně modifikovat mapy.
[*] možná jim začali odcházet příznivci SC a prodej za další rozšíření začal rapidně klesat (to si sice jen myslím, že hodně jsem o tom četla na anglickém fóru)

Každopádně čas ukáže...
Procesor AMD X2 - 3,11 GHz, RAM 4GB, ssd 256GB. nVidia GeForce 9800GTX+. Monitor 1680x1050. Dualboot Windows 7 a Xubuntu studio 14.04, speciální vydání pro audio a video. Download/upload: 42.388 Mbit/1.926 Mbit
Kanál na YouTube.
Uživatelský avatar
nirasa
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 181
Registrován: 09 čer 2013, 09:33
Bydliště: Horní Újezd
Simoleony: 185
Jméno na Originu: nirasa

Re: Simcity 5 - připravovaná aktualizace 10

Příspěvekod dadanek1999 » 15 led 2014, 22:50

Větší mapy nebudou, prý to GlassBox neutáhne. Osobně si ale myslím, že pokud by "zatli zuby", překopali celej engine tak by to šlo - vždyť pár dní po vydání byl k dispozici mód umožňující stavění za hranice, pokud se nepletu.
dadanek1999
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 14
Registrován: 12 čer 2013, 13:31
Simoleony: 19
Jméno na Originu: DavidPrchal

Re: Simcity 5 - připravovaná aktualizace 10

Příspěvekod nirasa » 16 led 2014, 10:20

dadanek1999 píše:... vždyť pár dní po vydání byl k dispozici mód umožňující stavění za hranice, pokud se nepletu.

Jasně, že byl a pořád je a sama jsem ho používala, ale už ho nemám, protože natáčím videa z SC5. Byla to moc fajn věcička, mohla jsem si postavi dálnici, železnici atd. mimo území mého města tam, kde jsem potřebovala já a ne EA ;-)
Procesor AMD X2 - 3,11 GHz, RAM 4GB, ssd 256GB. nVidia GeForce 9800GTX+. Monitor 1680x1050. Dualboot Windows 7 a Xubuntu studio 14.04, speciální vydání pro audio a video. Download/upload: 42.388 Mbit/1.926 Mbit
Kanál na YouTube.
Uživatelský avatar
nirasa
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 181
Registrován: 09 čer 2013, 09:33
Bydliště: Horní Újezd
Simoleony: 185
Jméno na Originu: nirasa

Re: Simcity 5 - připravovaná aktualizace 10

Příspěvekod dadanek1999 » 17 led 2014, 17:27

nirasa píše:
dadanek1999 píše:... vždyť pár dní po vydání byl k dispozici mód umožňující stavění za hranice, pokud se nepletu.

Jasně, že byl a pořád je a sama jsem ho používala, ale už ho nemám, protože natáčím videa z SC5. Byla to moc fajn věcička, mohla jsem si postavi dálnici, železnici atd. mimo území mého města tam, kde jsem potřebovala já a ne EA ;-)


Já jsem se teda neodvážil EA prudit módama, po tom co jsem hru za 1200,- koupil... :D Ale je dost možný, že to teď povolí. Aspoň trochu by se jim změnil nátlak od uživatelů na větší mapy. Jinak v článku je zmíněná docela hezký mód železniční stanice. Problém vidím v tom, že je to vlastně jen reskin budov... Pokud by šly dělat módy vyloženě pro přidání dalších budov do hry, bylo by to super.
dadanek1999
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 14
Registrován: 12 čer 2013, 13:31
Simoleony: 19
Jméno na Originu: DavidPrchal

Re: Simcity 5 - připravovaná aktualizace 10

Příspěvekod Craftmanek » 17 led 2014, 22:08

nirasa píše:Já jsem zvědavá, jestli budou i větší mapy měst. Ty stávající jsou strašlivě malililinkaté :-(


podle mě jsou malé proto aby byla hra trošku těžká NEBO

jsou líní a nechce se jim útrácet peníze

podle mě by měli upravit tu dopravu
Naposledy upravil Craftmanek dne 19 led 2014, 16:40, celkově upraveno 1
Po roce ZPĚT :D ! :D ! :D ! :D
Craftmanek
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 117
Registrován: 25 pro 2013, 08:52
Bydliště: Region Clearwater v MegaCity
Simoleony: 150
Jméno na Originu: Craftmanek

Re: Simcity 5 - připravovaná aktualizace 10

Příspěvekod JoZQo » 18 led 2014, 11:53

No však práve, bude offline mód, bude mód s odstránením hraníc mesta. Nikto už vám nemôže povedať že hackujete, keď to pôjde offline. A GlassBox to utiahne :)
JoZQo
Poznávající člen
Poznávající člen
 
Příspěvky: 17
Registrován: 22 dub 2013, 20:50
Simoleony: 2
Jméno na Originu: JoZQo

Re: Simcity 5 - připravovaná aktualizace 10

Příspěvekod notforfloo » 22 led 2014, 17:34

Na mě tato připravovaná aktualizace 10 působí trošku zvláštně.

SimCity Offline mód:
* Mnohem jednodušší udělat cracknutou verzi, tudíž jakoby říkali, už jsme na tomhle průse*u "vydělali dost"
* Podle toho, že předělávali kód, aby komunikace co probíhá se servery probíhala lokálně, předpokládám, že se to nevyhne stejným problémům
* Pro mne offline nemá smysl, kupoval jsem si to z důvodu multiplayeru

Módování:
* Slovíčkaření, jde jen o "přemalování stávajících budov jinou barvou" - přehnaně
* Způsob jak zabavit pár lidí a zároveň, aby zůstali u SimCity

* A jedna velká otázka, co zvětšení map? Glassbox to neutáhne? Divné, ten mód tu byl a bylo to hratelné .. Jen se jim prostě nechce, třeba to bude později jako DLC :mrgreen:

[a kdo ví kdy vůbec ona aktualizace 10 bude]
CPU TYPE: Intel® Core™ i5-2430M CPU @ 2.40GHz SYSTEM MEMORY: 8.5 GB VIDEO CARD: NVIDIA GeForce GT 540M 4.24 GB RESOLUTION: 1366x768 HARD DISK: 179.94 GB (SSD) DOWNLOAD SPEED: 2.49 MB/s (19.9 mbps)

SimCity fórum na Facebooku
Uživatelský avatar
notforfloo
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 324
Registrován: 12 dub 2013, 15:56
Simoleony: 255
Jméno na Originu: notforfloo

Další

Zpět na Aktualizace

 Vlastní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron