velké dílo

Objevili jste bug? Podělte se o něj a my se ho pokusíme předat výše

Re: velké dílo

Příspěvekod nirasa » 13 čer 2014, 07:56

Peter97 píše:
nirasa píše:Založili jsme s kámošema svůj region, chceme postavit Vesmírné centrum, všechny suroviny tam už jsou, ale neustále chybí 300 dělníků na jeho postavení. :-(
Hledala jsem i na anglických fórech a je to bug :-( Tohle Velké dílo nelze dostavět.

neskusala si postavit dalsie mesto, len s cisto obytnymi zonami, ja som tak musel spravit pri stavani medzinarodneho letiska :D

Jj, zkoušeli jsme tohleto dva z regionu = založili jsme oba další dvě města s čistě obytnými zonami. Hráli jsme několik hodin po několik dní. Ale žádný výsledek :-(
Procesor AMD X2 - 3,11 GHz, RAM 4GB, ssd 256GB. nVidia GeForce 9800GTX+. Monitor 1680x1050. Dualboot Windows 7 a Xubuntu studio 14.04, speciální vydání pro audio a video. Download/upload: 42.388 Mbit/1.926 Mbit
Kanál na YouTube.
Uživatelský avatar
nirasa
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 181
Registrován: 09 čer 2013, 09:33
Bydliště: Horní Újezd
Simoleony: 185
Jméno na Originu: nirasa



Re: velké dílo

Příspěvekod Peter97 » 13 čer 2014, 14:53

nirasa píše:
Peter97 píše:
nirasa píše:Založili jsme s kámošema svůj region, chceme postavit Vesmírné centrum, všechny suroviny tam už jsou, ale neustále chybí 300 dělníků na jeho postavení. :-(
Hledala jsem i na anglických fórech a je to bug :-( Tohle Velké dílo nelze dostavět.

neskusala si postavit dalsie mesto, len s cisto obytnymi zonami, ja som tak musel spravit pri stavani medzinarodneho letiska :D

Jj, zkoušeli jsme tohleto dva z regionu = založili jsme oba další dvě města s čistě obytnými zonami. Hráli jsme několik hodin po několik dní. Ale žádný výsledek :-(

hmm, tak neviem no, mne to predtym fungovalo, ale tak zrejme sa to fakt neda dostavat :D
Petrol Bay.... to najlepšie miesto pre život .... ;)
Uživatelský avatar
Peter97
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 89
Registrován: 24 led 2014, 20:19
Bydliště: Petrol Bay 21
Simoleony: 117
Jméno na Originu: PuKiSVK

Re: velké dílo

Příspěvekod Nemesis » 18 bře 2015, 17:58

Ahoj, mám také asi stejný problém ohledně stavby arcologie. Mám ve skladištích huti plný stav kovu a slitiny, mám zaplé dodávky na stavbu arcologie, ale žádný ze 4 náklaďáků vůbec ani nevyjede (zkoušel jsem i zbourat a znovu postavit garáže) a je kvůli tomu pozastavena i produkce, pač mám plné všechny výstupní pozemky. V náhledu je vidět proud produktů na arcologii, ale nepřibyde ani gram. V obchodním depu jsem zkoušel jak místní využití, tak i vývoz. Místní dodávky rudy i uhlí mám zapnuté. Mám staženou hru, jde jen offline. Díky za rady
Nemesis
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 1
Registrován: 18 bře 2015, 17:42
Simoleony: 1

Re: velké dílo

Příspěvekod mike999 » 14 úno 2016, 14:36

prosim vas viete mi poradit? da sa v offline mode postavit velke mesto? po pripade ak mate dakto funkcny mod nemam tuto hru na origine preto sa pytam a neviem si poradit dakujem kazdemu za odpovede
mike999
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 3
Registrován: 14 úno 2016, 14:32
Simoleony: 3
Jméno na Originu: michael66625

Předchozí

Zpět na Bugy

 Vlastní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron