CRASHNUTÍ HRY

Nevíte si rady s něčím ve hře nebo vás zajímá proč se dějí různé události, kterým nemůžete přijít na kloub? Zeptejte se zde

CRASHNUTÍ HRY

Příspěvekod relevant » 03 úno 2017, 11:55

Zdravím mám fatální problém s hrou SImCity 2013

Můj problém spočívá v tom že, hra mě dovolí dostat se do hlavního menu. Což je ještě v pořádku ovšem problém nastává tehdy když vstupuji do hry Obrazovka se načítá,
První hláška je Shánění lam, Druhá je Kortikulování křivek, A zde problém začíná. čekám 5 minut a stále se mi nedaří načít hru, Dobře první věc zkouším hru vypnout přes alt+f4 ale i to nepomáhá tak drastičtější metodou ctrl+alt+del. a až tehdy se mi podaří dostat do počítače a převzít zpět kontrolu, tak hru zkouším spustit znovu, samozřejmě zkouším přes možnost. Spustit jako správce. o pár chvil později se to děje znovu na stejným místě. tak zkouším promazat SimCityUserData. kupodivu hra běží jak má ale problém opět nastává po 10 minutách co hra běží,
tak zkouším opakovat poslední krok, Stejný problém.
Tak už naštvaně zkouším hru reinstalovat samozřejmě bez úspěchu, Hru sem koupil v datartu a je tudíž originální,
Netuším kde může být problém,
ještě jsem zkusil hru stáhnout z originu a neinstalovat z CD ale opět ten samý problém.

prosím vás o nějakou stručnější a odbornou radu děkuji,
Intel Core i7 6700HQ Skylake, 15.6" LED 1920x1080 IPS antireflexní, RAM 16GB DDR4, NVIDIA GeForce GTX 960M 2GB DDR5, HDD 1TB 7200 otáček, DVD, WiFi 802.11 ac, Bigfoot Killer LAN,
relevant
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 1
Registrován: 03 úno 2017, 11:41
Simoleony: 5
Jméno na Originu: R4G3_3N3M7



Re: CRASHNUTÍ HRY

Příspěvekod faldicek » 01 bře 2017, 17:01

Teď jsem instaloval hru na novém notebooku a mám naprosto stejný problém, hra už během načítání zamrzne a konečná, jediné řešení je restart notebooku, také jsem zkoušel reinstal a bez úspěchu. Na domácím PC hra jede bez problémů, na NTB ne...
faldicek
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 6
Registrován: 26 led 2014, 03:49
Simoleony: 6
Jméno na Originu: palpet

Re: CRASHNUTÍ HRY

Příspěvekod faldicek » 01 bře 2017, 21:10

Problém vyřešen, v originu pravým tlačítkem na hru a tam nastavení a vypnout origin ve hře, poté už šlape...
faldicek
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 6
Registrován: 26 led 2014, 03:49
Simoleony: 6
Jméno na Originu: palpet


Zpět na Poradna

 Vlastní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků

cron