SimCity - Hakuren 1.0 - Jak založit mesto s 5000 simoleonmi

Vložte své videa, která pobaví či poučí

SimCity - Hakuren 1.0 - Jak založit mesto s 5000 simoleonmi

Příspěvekod Siegraine » 14 pro 2013, 21:18

Ahoj. Tak já už taky XD Začal som hrať a povedal som si, že nahrať video na YT by nebol zlý nápad. A tak som to skúsil.

Výsledok:
Video má síce jednu hodinu, ale ostatné diely budú už maximálne polhodinové. Aj tak ďakujem ak si to pozriete aspoň z polovice :)



Sorry za tie lagy XD Išiel som na minimálnych požiadavkách, hold mám slabú grafiku (a pravdepodobne už aj procák :/ )
Dúfam, že sa vám video páčilo. Akékoľvek návrhy na vylepšenie typu "kritika" prijímam a vôbec sa ním nebránim :)
Takže vkľude zanechajte komentár.

Ďakujem za zhliadnutie videa :)
Naposledy upravil Siegraine dne 16 pro 2013, 11:14, celkově upraveno 3
Tahle vež je skvelá!

Návod "Leave™" -> Ako opustiť nechcené mesto

CPU: AMD Athlon II X3 3,2GHz GPU: Ati Sapphire HD 5670 512MB GDDR5 LowProfile RAM: 3GB HDD: 125GB / 256GB
Resolution: 1366x768 Down/Up: 30 / 4 Mbps
Uživatelský avatar
Siegraine
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 278
Registrován: 18 lis 2013, 19:30
Bydliště: Vež OmegaCo, druhé bytové patro stredne bohatej vrstvy, byt číslo 785AB
Simoleony: 253
Jméno na Originu: MystoganFT



Re: SimCity - Hakuren 1.0

Příspěvekod smalljbt » 14 pro 2013, 21:51

Je to soukromé - dej to na neveřejné, ať se na to můžem kouknout.
Acer Aspire V Nitro Black Edition
Intel core i5 (4/2 2.9GHz, 3,4GHz boost); nVidia GTX 860M; 8GB RAM; 1TB HDD
Uživatelský avatar
smalljbt
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 110
Registrován: 13 kvě 2013, 06:07
Bydliště: Hradec Králové
Simoleony: 70
Jméno na Originu: anlexcz

Re: SimCity - Hakuren 1.0

Příspěvekod Siegraine » 14 pro 2013, 22:31

smalljbt píše:Je to soukromé - dej to na neveřejné

Jak to mám dať na neverejné, keď už to neverejné je...Niečo ti tam neštimuje XD ale...Video som nastavil ako verejné už pri uploade a to v momente, ked tam bolo 1%

Edit: Tak neviem ako je možné, že sa to tak zmenilo :/ Každopádne ďakujem. Už by to malo byť ok a malo by sa to dať zhliadnuť.

video je dokonce v "HD" :shock:
Tahle vež je skvelá!

Návod "Leave™" -> Ako opustiť nechcené mesto

CPU: AMD Athlon II X3 3,2GHz GPU: Ati Sapphire HD 5670 512MB GDDR5 LowProfile RAM: 3GB HDD: 125GB / 256GB
Resolution: 1366x768 Down/Up: 30 / 4 Mbps
Uživatelský avatar
Siegraine
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 278
Registrován: 18 lis 2013, 19:30
Bydliště: Vež OmegaCo, druhé bytové patro stredne bohatej vrstvy, byt číslo 785AB
Simoleony: 253
Jméno na Originu: MystoganFT

Re: SimCity - Hakuren 1.0 - Jak založit mesto s 5000 simoleo

Příspěvekod nirasa » 16 pro 2013, 16:32

Dobré video.

Rady na zlepšení dalšího videa:
1) netrhej tolik kamerou ze strany na stranu, "trhá" to i s očima a je to nepříjemné,
2) snaž se o plynulé přecházení kamerou na nějaké místo,
3) jestliže chceš říct delší monolog, dej kameru na místo ve městě, kde se něco zajímavého děje; diváci ti pak neutečou,
4) některá místa ve videu jsou zajímavá, ale někde je to trošku nuda a chtělo by to akci, nebo to místo vystřihnout apod.,

Doufám, že budeš v natáčení čím dál lepší :-)
Procesor AMD X2 - 3,11 GHz, RAM 4GB, ssd 256GB. nVidia GeForce 9800GTX+. Monitor 1680x1050. Dualboot Windows 7 a Xubuntu studio 14.04, speciální vydání pro audio a video. Download/upload: 42.388 Mbit/1.926 Mbit
Kanál na YouTube.
Uživatelský avatar
nirasa
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 181
Registrován: 09 čer 2013, 09:33
Bydliště: Horní Újezd
Simoleony: 185
Jméno na Originu: nirasa

Re: SimCity - Hakuren 1.0 - Jak založit mesto s 5000 simoleo

Příspěvekod Siegraine » 16 pro 2013, 19:11

nirasa píše:Dobré video.

Rady na zlepšení dalšího videa:
1) netrhej tolik kamerou ze strany na stranu, "trhá" to i s očima a je to nepříjemné,
2) snaž se o plynulé přecházení kamerou na nějaké místo,
3) jestliže chceš říct delší monolog, dej kameru na místo ve městě, kde se něco zajímavého děje; diváci ti pak neutečou,
4) některá místa ve videu jsou zajímavá, ale někde je to trošku nuda a chtělo by to akci, nebo to místo vystřihnout apod.,

Doufám, že budeš v natáčení čím dál lepší :-)



oooooo...a "pro" looked on my video :shock: :D :D :D

No dík za komentár.
bod číslo 4 -> Strihať určite nechcem. Po prvé se mi nechce, po druhé mi to nejde, a po tretie, keď je to v celku, tak je to podle mne lepšie :)
bod číslo 3 -> Ja som to hovoril tak plynule, čo zo mňa šlo v aktuálnom čase. Nepremýšľal som nad tým, ani nič iné. Jediné, čo som mal premyslené boli tieto tri veci:

1 začiatočný rozpočet
2.zameranie mesta
3.vzhľad mesta (infraštruktúrne)

Inak som improvizoval. Myslím si, že improvizácia je lepšia, ono ja nenútim nikoho pozerať to celé. Vieš radšej to urobím tak, ako to cítim v tej chvíli, a kto si to pozrie si to pozrie. Mne nejde o to, aby som mal milión ľudí, ktorý to budú pozerať. Skôr to robím preto, že som to chcel skúsiť, a bavilo ma to. Aj pre mňa je to zaujímavejšie, a tá hra ma viac baví.

btw: "keď chcem povedať dlhší monológ, tak mám dať kameru na miesto, kde sa niečo deje" To mesto malo 3 tisíc obyvateľov. Čo sa tam môže diať?! XD Skús napísať čas, kde si tento pocit mala. Ja si to pozriem, a budem vedieť ako to myslíš.

bod číslo 2 -> to nejdeee :( :D :D :D

bod číslo 1 -> asi si upravím nastavenie citlivosti v hre.

každopádne ďakujem, že sa mi pozrel na video nejaký profík a zhodnotil ho :) skúsim to urobiť tak, aby to bolo lepšie :)
Tahle vež je skvelá!

Návod "Leave™" -> Ako opustiť nechcené mesto

CPU: AMD Athlon II X3 3,2GHz GPU: Ati Sapphire HD 5670 512MB GDDR5 LowProfile RAM: 3GB HDD: 125GB / 256GB
Resolution: 1366x768 Down/Up: 30 / 4 Mbps
Uživatelský avatar
Siegraine
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 278
Registrován: 18 lis 2013, 19:30
Bydliště: Vež OmegaCo, druhé bytové patro stredne bohatej vrstvy, byt číslo 785AB
Simoleony: 253
Jméno na Originu: MystoganFT


Zpět na Videa

 Vlastní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron