SimCity 5 - Základy

Máte nějaké speciální triky či tipy na ulehčení či vylepšení hraní, toto je ta správná sekce

Re: SimCity 5 - Základy

Příspěvekod Craftmanek » 06 led 2014, 18:20

V jednom mém městě foukal vítr jednim směrem a během 3 či 4 reálních dní se mi to otočilo
Po roce ZPĚT :D ! :D ! :D ! :D
Craftmanek
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 117
Registrován: 25 pro 2013, 08:52
Bydliště: Region Clearwater v MegaCity
Simoleony: 150
Jméno na Originu: Craftmanek



Re: Sim City 5 - Základy

Příspěvekod TechM4nCZ » 08 led 2014, 22:21

smalljbt píše:
notforfloo píše:
Matuzalem píše:Menší fail je že smer vetra sa každý deň mení. Zatiaľ čo som bol na mapách tak sa točil každý deň v protismere hodinových ručičiek asi o 15 stupňov.

Tak na to budu muset kouknout! :shock: Protože zatím za celou hru, když jsem to pokaždé sledoval v jednom hraném městě, tak byl směr pořád stejný.

Je pravda, že směr větru se postupem hry mění. Ale není to tak zásadní. Zpravidla (dle mého pozorování) ten vítr jen "kmitá". Jednou fouká na jih, pak na jihozápad a pak zase na jih. Prostě takhle dokolečka .

jo a jak mi vysvětlíš to že se mi cca každou druhou hodinu (reálnou) otočí asi o 2 stupně po směru hodinovejch ručiček když se otočí o 90 stupňů tak se zase začne vracet a taky se mi zdá že pomalejc fouká když nemám větrnou elektrárnu dokud mám větrníky fouká drží se nad 10km/h pak se začne zpomalovat možná se to zdá jen mě :o
TechM4nCZ
Poznávající člen
Poznávající člen
 
Příspěvky: 35
Registrován: 01 říj 2013, 19:31
Simoleony: 32
Jméno na Originu: TechM4nCZ

Re: Sim City 5 - Základy

Příspěvekod Craftmanek » 11 led 2014, 06:58

TechM4nCZ píše:jo a jak mi vysvětlíš to že se mi cca každou druhou hodinu (reálnou) otočí asi o 2 stupně po směru hodinovejch ručiček když se otočí o 90 stupňů tak se zase začne vracet a taky se mi zdá že pomalejc fouká když nemám větrnou elektrárnu dokud mám větrníky fouká drží se nad 10km/h pak se začne zpomalovat možná se to zdá jen mě :o


:D mě se spíše s větrnou elektrárnou stává že když jí postavim že mi prudce začne klesat rychlost větru
Po roce ZPĚT :D ! :D ! :D ! :D
Craftmanek
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 117
Registrován: 25 pro 2013, 08:52
Bydliště: Region Clearwater v MegaCity
Simoleony: 150
Jméno na Originu: Craftmanek

Re: SimCity 5 - Základy

Příspěvekod paulie4561 » 30 kvě 2014, 14:36

Ahoj, ahoj. Už dva dny hraji SimCity a chtěl bych se zeptat jak zvýšit výnosy industriálních zon. Díky za odpovědi :)
paulie4561
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 1
Registrován: 30 kvě 2014, 14:14
Simoleony: 1

Re: SimCity 5 - Základy

Příspěvekod nirasa » 01 čer 2014, 12:24

Ahoj,

vítám tě na fóru.

můžeš ovlivňovat jejich daně, ale průměr je cca 9%. Nízkopříjmové skupiny snesou i 12%, ale vysokopříjmové někdy protestujou už u 10%. Pokud chceš ovlivňovat každou příjmovou skupinu zvlášť, musíš mít v magistrátu odbor financí.
Procesor AMD X2 - 3,11 GHz, RAM 4GB, ssd 256GB. nVidia GeForce 9800GTX+. Monitor 1680x1050. Dualboot Windows 7 a Xubuntu studio 14.04, speciální vydání pro audio a video. Download/upload: 42.388 Mbit/1.926 Mbit
Kanál na YouTube.
Uživatelský avatar
nirasa
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 181
Registrován: 09 čer 2013, 09:33
Bydliště: Horní Újezd
Simoleony: 185
Jméno na Originu: nirasa

Re: SimCity 5 - Základy

Příspěvekod HráčSteve » 01 čer 2014, 15:20

nirasa píše:Ahoj,

vítám tě na fóru.

můžeš ovlivňovat jejich daně, ale průměr je cca 9%. Nízkopříjmové skupiny snesou i 12%, ale vysokopříjmové někdy protestujou už u 10%. Pokud chceš ovlivňovat každou příjmovou skupinu zvlášť, musíš mít v magistrátu odbor financí.


Můžeš pro každou skupinu obyvatel nastavovat daně jak chceš, ale nejlíp do 11% a pak když dáš 12% už se jím to nelíbí.
Uživatelský avatar
HráčSteve
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 137
Registrován: 31 pro 2013, 10:28
Simoleony: 434
Jméno na Originu: HracSteve

Předchozí

Zpět na Tipy & triky

 Vlastní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron