Přání?

Pojďte pokecat o hře nebo klidně o čemkoliv jiném

Přání?

Příspěvekod KojbanCZ » 15 kvě 2013, 16:49

Máte nějaká přání nových staveb apod. do dalších verzí SimCity?
Podělte se!
My PC set:
CPU: Intel Core i5-4670K 3.40GHz, GPU: nVIDIA GeForce GTX 660Ti - 4GB, RAM: 8GB, NET: 8/1 Mbps
KojbanCZ
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 38
Registrován: 02 kvě 2013, 13:25
Bydliště: NeraCity-LibišPrdelSiV*l*ž
Simoleony: 39
Jméno na Originu: KojbanCZ



Re: Přání?

Příspěvekod Herakles2012 » 24 kvě 2013, 19:01

No určitě by bodlo Metro
Herakles2012
 
Simoleony: 0

Re: Přání?

Příspěvekod saliven34 » 24 kvě 2013, 21:27

Lanovka do kopcoviteho terénu.
saliven34
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 9
Registrován: 23 kvě 2013, 17:24
Simoleony: 0
Jméno na Originu: saliven34

Re: Přání?

Příspěvekod frky » 25 kvě 2013, 13:24

Já bych si přál farmy a celkově agrikulturní budovy, jenže tím rostou nároky na půdu a to prostě nejde, když jsou ty města tak malinkatý.

Jinak jak to vidíte s možností módů? Vím, že to před vypuštěním hry oznamovali, že je budou podporovat. A jak vidíte šance na zvětšení měst, resp. rozlohy pro stavění?
frky
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 9
Registrován: 15 kvě 2013, 16:33
Simoleony: 0
Jméno na Originu: Frky

Re: Přání?

Příspěvekod TechM4nCZ » 02 říj 2013, 13:50

Možná by bylo dobrý kdyby vozidla bezpečnostních složek měly v ulicích přednost. Dost by to zlepšilo třeba kriminalitu nebo by se hasiči dokázali dostat k požáru.
TechM4nCZ
Poznávající člen
Poznávající člen
 
Příspěvky: 35
Registrován: 01 říj 2013, 19:31
Simoleony: 32
Jméno na Originu: TechM4nCZ

Re: Přání?

Příspěvekod TechM4nCZ » 03 říj 2013, 21:30

frky píše:Já bych si přál farmy a celkově agrikulturní budovy, jenže tím rostou nároky na půdu a to prostě nejde, když jsou ty města tak malinkatý.

Jinak jak to vidíte s možností módů? Vím, že to před vypuštěním hry oznamovali, že je budou podporovat. A jak vidíte šance na zvětšení měst, resp. rozlohy pro stavění?


Tak ta farma by mohla bejt velký dílo
TechM4nCZ
Poznávající člen
Poznávající člen
 
Příspěvky: 35
Registrován: 01 říj 2013, 19:31
Simoleony: 32
Jméno na Originu: TechM4nCZ

Re: Přání?

Příspěvekod svorcj » 07 říj 2013, 08:54

Jednoznačně jednosměrky, metro, paleta mimoúrovňových křižovatek a volba tras autobusů, tramvají i metra. Rozšíření možností u vytváření zón, tzn: aby i u té nejlepší silnice šlo zazónovat tak, aby domy nerostly nahoru (nezvedala se hustota), nebo aby šlo zazónovat tak, že např. v místě s největší hodnotou pozemku budou pouze nízkopříjmové budovy atd.
svorcj
Poznávající člen
Poznávající člen
 
Příspěvky: 23
Registrován: 28 srp 2013, 13:35
Simoleony: 1
Jméno na Originu: svorcj

Re: Přání?

Příspěvekod RainbowShaggy » 01 lis 2013, 06:16

Možná, že semafory by taky nebyly špatné :)
Obrázek
CPU: Intel® Core™ i5-2380P CPU @ 3.10GHz RAM: 12,0 GB GPU: Ati Sapphire HD 5670 512MB GDDR5 Rozlišení: 1280x1024 x2 HDD: 2 TB OS:Windows 8.1 Pro Down/Up: 120/12 Mbps
Uživatelský avatar
RainbowShaggy
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 76
Registrován: 17 čer 2013, 20:38
Bydliště: Equestria, Ponyville
Simoleony: 83
Jméno na Originu: RainbowShaggy

Re: Přání?

Příspěvekod Siegraine » 19 lis 2013, 21:31

není topic o budovách? XD...já nwm...rozhodne se mi líbil patch, kde pridali alespoň víc fareb a "poschodí" na nekteré budovy. Ale stejne...Mesto je jak radová zástavba...Já bych z budov ocenil vetší paletu budov, které mužou být postaveny...At to není také jak zrcadlo na nekterých místech...Me se proste stane, že ta samá budova je v meste 2x, ono by to nebylo až tak hrozný, kdyby nebyli presne oproti sobe na jedný ceste -.-" Když né na domky, tak aspoň na komerční budovy by to nebyl zlý nápad. Když jich máte 10 tak at nejsou rovnaký vubec. Proste každá jiná. Jinak je to celkem fajn...A hele s tou farmou by to nebyl taky špatnej nápad udelat to jako velý dílo...

Edit:
že zrovna dnes sem o tom mluvil -.-"

jako jo..o dvojičkách viem, ale toto je smiešne :/
Obrázek
Tahle vež je skvelá!

Návod "Leave™" -> Ako opustiť nechcené mesto

CPU: AMD Athlon II X3 3,2GHz GPU: Ati Sapphire HD 5670 512MB GDDR5 LowProfile RAM: 3GB HDD: 125GB / 256GB
Resolution: 1366x768 Down/Up: 30 / 4 Mbps
Uživatelský avatar
Siegraine
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 278
Registrován: 18 lis 2013, 19:30
Bydliště: Vež OmegaCo, druhé bytové patro stredne bohatej vrstvy, byt číslo 785AB
Simoleony: 253
Jméno na Originu: MystoganFT

Re: Přání?

Příspěvekod Krvezbrote » 04 pro 2013, 15:49

Hlas pro přednosti záchranných složek. Nemusí nutně profrčet plnou ulicí, stačí aby se zácpou pomalu "prodraly".
Hlas pro metro nebo cokoli co by jezdilo pod zemí.
Hlas pro lanovku, ta by opravdu nebyla špatná. A možná bych ji neviděl ani jako dopravní prostředek, spíš jako kulturní atrakci. Ukončená třeba rozhlednou. Tedy postavit rozhlednu a z ní pak jako přídavek táhnout nit lanovky.

Možnost resetnout delší dobu opuštěné město do výchozí pláně. Tedy předpokládám, že to nejde. Je sice výzva dohnat vyčerpaný zmetek k prosperitě, ale občas je to tak strašné, že je lepší začít nový region. O nemožnosti přebrat město vytvořené v jiné verzi hry (což jsem nevěděl) ani nemluvě. Už začínám chápat to šílené číslo ohledně celkového počtu doposud vytvořených měst.

Co mi schází a čeho se nejspíš nedočkám je něco jako konstrukční mód. Tedy, místo přímého stavění si tam věci nanečisto naskládat a pak potvrdit. Velmi často se mi stává, že o pár milimetrů neodhadnu šířku bloku. Plus i mínus. Pak musí nutně nastat velké (a někdy i drahé) bourání. ;)
Hraji sice nepravidelně dle množství práce, ale vždy rád. ;)
Uživatelský avatar
Krvezbrote
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 68
Registrován: 22 lis 2013, 21:08
Bydliště: Brno
Simoleony: 80
Jméno na Originu: Krve

Další

Zpět na Kecárna

 Vlastní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron