Omluva za neúčat

Pojďte pokecat o hře nebo klidně o čemkoliv jiném

Re: Omluva za neúčat

Příspěvekod Siegraine » 24 úno 2014, 14:45

No stavba je hezká. Ale chce to ješte kopec práce ^^ Každopádne musím s váma souhlasit. Kdyby urobili taky ClosedAlfu za peníze, tak by ta hra vypadala možno uplne jinak. :/ S tim ale teď už nic nenadeláme. Ono minecraft má výhodu toho, že je to total sandbox game. Co víc si prát, když ne rozkopat celou krajinu, nebo postavit neco epického tam, kde by to za normálnich podmínek ani nešlo. A díki tomuhle, že v dnešní dobe se delaj hry stylu -> jdi tam a nic jiného nemužeš delat, tak se najde hodne lidí, kterí daji takové hre ako je minecraft nebo akákoľvek jeho odroda, mnohem vetší prednost. A taky to tak vypadá. Taky bych si zkusil tu hru, jaká je, a tak, protože stavet me baví taky v minecraftu. No když to bude ale open, tak si to asi zkusim. Snad nepromarním šanci :D
Tahle vež je skvelá!

Návod "Leave™" -> Ako opustiť nechcené mesto

CPU: AMD Athlon II X3 3,2GHz GPU: Ati Sapphire HD 5670 512MB GDDR5 LowProfile RAM: 3GB HDD: 125GB / 256GB
Resolution: 1366x768 Down/Up: 30 / 4 Mbps
Uživatelský avatar
Siegraine
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 278
Registrován: 18 lis 2013, 19:30
Bydliště: Vež OmegaCo, druhé bytové patro stredne bohatej vrstvy, byt číslo 785AB
Simoleony: 253
Jméno na Originu: MystoganFT



Re: Omluva za neúčat

Příspěvekod Krvezbrote » 24 úno 2014, 15:15

No, jak vyjde beta, tak se nám všem aktivují 4 časově omezené beta klíče. Když mi je všechny neodtrhnout z ruky, dám sem vědět. :)
Hraji sice nepravidelně dle množství práce, ale vždy rád. ;)
Uživatelský avatar
Krvezbrote
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 68
Registrován: 22 lis 2013, 21:08
Bydliště: Brno
Simoleony: 80
Jméno na Originu: Krve

Re: Omluva za neúčat

Příspěvekod Siegraine » 24 úno 2014, 16:00

:O tak já si nechám zprávy otevrené pre prípad, že mi tam jeden pošleš :twisted:
Tahle vež je skvelá!

Návod "Leave™" -> Ako opustiť nechcené mesto

CPU: AMD Athlon II X3 3,2GHz GPU: Ati Sapphire HD 5670 512MB GDDR5 LowProfile RAM: 3GB HDD: 125GB / 256GB
Resolution: 1366x768 Down/Up: 30 / 4 Mbps
Uživatelský avatar
Siegraine
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 278
Registrován: 18 lis 2013, 19:30
Bydliště: Vež OmegaCo, druhé bytové patro stredne bohatej vrstvy, byt číslo 785AB
Simoleony: 253
Jméno na Originu: MystoganFT

Re: Omluva za neúčat

Příspěvekod iXoption » 24 úno 2014, 22:03

Taky jsem v alfě everquestu next. Přístup do alfy se stále dá koupit, kdyby měl někdo chuť to zkusit. Je to dle mého názoru skvělé.

https://www.eqnlandmark.com/founders-pack
iXoption
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 8
Registrován: 20 úno 2014, 15:16
Simoleony: 12
Jméno na Originu: iXOption

Re: Omluva za neúčat

Příspěvekod Krvezbrote » 25 úno 2014, 09:46

iXoption píše:Taky jsem v alfě everquestu next.


To je dobré vědět ... kdepak máš svůj claim? ;) Já tady.

Jinak, přístup do alfy (možnost zakoupení) by se měl ukončit 28.2. Po tomto datu už nebude možné se do alfy přidat. Další přístupy budou až do bety a ta by měla začít nejdřív začátkem dubna.
Hraji sice nepravidelně dle množství práce, ale vždy rád. ;)
Uživatelský avatar
Krvezbrote
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 68
Registrován: 22 lis 2013, 21:08
Bydliště: Brno
Simoleony: 80
Jméno na Originu: Krve

Re: Omluva za neúčat

Příspěvekod Krvezbrote » 21 bře 2014, 15:51

Poslední víkend Alfy před námi ... tak jen pro zajímavost, pár screenshotů z historie mého stavění ... tedy, pro ty, které to zajímá ... oficiálních info fotek a videí jsou na netu a YT stovky ... mnohem lepších než mám já, popravdě.

Poslední udělám přes víkend abych měl na co po nedělním resetu, vzpomínat ;)
Hraji sice nepravidelně dle množství práce, ale vždy rád. ;)
Uživatelský avatar
Krvezbrote
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 68
Registrován: 22 lis 2013, 21:08
Bydliště: Brno
Simoleony: 80
Jméno na Originu: Krve

Re: Omluva za neúčat

Příspěvekod Peter97 » 21 bře 2014, 18:57

Krvezbrote píše:Poslední víkend Alfy před námi ... tak jen pro zajímavost, pár screenshotů z historie mého stavění ... tedy, pro ty, které to zajímá ... oficiálních info fotek a videí jsou na netu a YT stovky ... mnohem lepších než mám já, popravdě.

Poslední udělám přes víkend abych měl na co po nedělním resetu, vzpomínat ;)

smiem otazku? niekde som cital, ze to je nieco ako "novsi minecraft", ci tam stavas tie stavby podobne? alebo jak to vlastne funguje ? nikde som to nenasiel podrobne popisane, tak ak mas cas odpisat nejake info o tej hre, potesim sa :D
a inak pekne stavby :D
Petrol Bay.... to najlepšie miesto pre život .... ;)
Uživatelský avatar
Peter97
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 89
Registrován: 24 led 2014, 20:19
Bydliště: Petrol Bay 21
Simoleony: 117
Jméno na Originu: PuKiSVK

Re: Omluva za neúčat

Příspěvekod Krvezbrote » 21 bře 2014, 20:56

Ano, dá se to tak říct. Dá se vypnout vyhlazení a pak má vše stejný povrch jako minecraft. Na youtube má Landmark vlastní kanál, tak se dá zkouknout hodně videí.

Vykolíkuješ si claim o velikosti 70m x 70m x 100m a v něm pak stavíš své sny. Tento prostor se následně dá ještě rozšiřovat, v současné testovací době na trojnásobek.
Co se týče stavby, základem je kostka o velikosti nějakých, odhadem 10 cm. Větší mají pak 6 různých tvarů. Po světě těžíš materiál, na claimu stavíš a vyrábíš. Na screenshotech je i galerie základních povrchů, teď už notně rozšířená. Plně zničitelné prostředí ... můj první nápad byl prokopat se horou :) a udělal jsem to ... po čase se vše zase vyhladí do původního stavu.
Calimu nastavuješ práva pro další hráče, takže se dá na jednom stavět ve více lidech.

Zatím žádný boj ani nebezpečí, ale to přijde.
Zatím je jen svět na povrchu, s betou by mělo přijít podzemí s lepšími a jinými materiály.

Vše je ve vývinu. Vše se stále trochu mění.

Za sebe řeknu, že mě tahle hra vzala u srdce. Pokud má někdo rád podobný typ her (což zmiňovat tady je tak trochu vožení dříví do lesa :) ), myslím, že by byla škoda to nezkusit. Open beta by měla být za 1-2 měsíce. Plná hra pak o něco později. Model je F2P, tedy zdarma, ale to už jsem myslím říkal. Placené jsou jen vychytávky jako graficky lepší ohoz nebo lenost jít nakopat nějaký materiál.

Zatím jsem tu slíbil jeden klíč do Close Bety. Pokud mi nějaké zbudou, dám vědět.

Snad jen pro pořádek, je to dost náročné na výkon PC a je striktně vyžadován 64bit systém.
Hraji sice nepravidelně dle množství práce, ale vždy rád. ;)
Uživatelský avatar
Krvezbrote
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 68
Registrován: 22 lis 2013, 21:08
Bydliště: Brno
Simoleony: 80
Jméno na Originu: Krve

Re: Omluva za neúčat

Příspěvekod Peter97 » 21 bře 2014, 21:17

dik za odpoved, no zrejme tu hru vyskusam ked vyjde finalna verzia :D
podla toho co popisujes, je to novy minecraft (ktory mi prirastol k srdcu), takze je to u mna urcite jedna z hier ktoru si zahram aj keby neviem co :D
Petrol Bay.... to najlepšie miesto pre život .... ;)
Uživatelský avatar
Peter97
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 89
Registrován: 24 led 2014, 20:19
Bydliště: Petrol Bay 21
Simoleony: 117
Jméno na Originu: PuKiSVK

Předchozí

Zpět na Kecárna

 Vlastní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron